serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

CSI: Kryminalne zagadki Miami

CSI: Miami
2002 - 2012
45 min.
7,2 61 372
oceny
7,2 10 1 61372
6 843
chce zobaczyć
Horatio Caine dowodzi grupą śledczych z Miami zajmujących się łapaniem zbrodniarzy za pomocą najbardziej nowoczesnych metod. Więcej Mniej
CSI: Kryminalne zagadki Miami zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył 2 nagrody Emmy, 8 innych nagród i 16 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Horatio Caine, dowodzi grupą śledczych. Zespół tworzą najwyższej klasy profesjonaliści. Calleigh Duquesne - piękna i inteligentna kobieta o południowym pochodzeniu specjalizuje się w balistyce. Ekspert od pracy w terenie - Ryan Wolfe, zadziorny lecz pełen uroku detektyw Eric Delko - dla niego morze oblewające brzegi Miami nie maHoratio Caine, dowodzi grupą śledczych. Zespół tworzą najwyższej klasy profesjonaliści. Calleigh Duquesne - piękna i inteligentna kobieta o południowym pochodzeniu specjalizuje się w balistyce. Ekspert od pracy w terenie - Ryan Wolfe, zadziorny lecz pełen uroku detektyw Eric Delko - dla niego morze oblewające brzegi Miami nie ma tajemnic, specjalistki od analiz DNA - Natalia Boa Vista oraz Maxine Valera. Niezwykle doświadczony detektyw Frank Tripp. Ostatnim członkiem zespołu jest koroner Alexx Woods. Grupa tropi kolejne zbrodnie, zbiera i analizuje dowody, wskazuje winnych i żąda sprawiedliwości w imieniu ofiar.

studio
Alliance Atlantis Communications / American Travelers, The / CBS Paramount Network Television / Więcej...
tytuł oryg.
CSI: Miami
inne tytuły
Zagranie postaci Megan Donner zaproponowano wcześniej Seli Ward. Aktorka odrzuciła tą propozycję.
Don Johnson był brany pod uwagę do roli Horatia Caine'a.
W wielu scenach w tle widoczne są wzgórza Kalifornii, podczas gdy południowa Floryda jest w większości płaska. Spowodowane jest to tym, że zdjęcia do serialu kręcone są również w Los Angeles.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych