serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

CSI: Kryminalne zagadki Miami

CSI: Miami
2002 - 2012
45m
7,2 61 571
ocen
7,2 10 1 61571
7,0 5
ocen krytyków
Horatio Caine dowodzi grupą śledczych z Miami zajmujących się łapaniem zbrodniarzy za pomocą najbardziej nowoczesnych metod. Zobacz pełny opis
CSI: Kryminalne zagadki Miami zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył 2 nagrody Emmy, 8 innych nagród oraz 16 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Horatio Caine, dowodzi grupą śledczych. Zespół tworzą najwyższej klasy profesjonaliści. Calleigh Duquesne - piękna i inteligentna kobieta o południowym pochodzeniu specjalizuje się w balistyce. Ekspert od pracy w terenie - Ryan Wolfe, zadziorny lecz pełen uroku detektyw Eric Delko - dla niego morze oblewające brzegi Miami nie maHoratio Caine, dowodzi grupą śledczych. Zespół tworzą najwyższej klasy profesjonaliści. Calleigh Duquesne - piękna i inteligentna kobieta o południowym pochodzeniu specjalizuje się w balistyce. Ekspert od pracy w terenie - Ryan Wolfe, zadziorny lecz pełen uroku detektyw Eric Delko - dla niego morze oblewające brzegi Miami nie ma tajemnic, specjalistki od analiz DNA - Natalia Boa Vista oraz Maxine Valera. Niezwykle doświadczony detektyw Frank Tripp. Ostatnim członkiem zespołu jest koroner Alexx Woods. Grupa tropi kolejne zbrodnie, zbiera i analizuje dowody, wskazuje winnych i żąda sprawiedliwości w imieniu ofiar.

studio
Alliance Atlantis Communications / American Travelers, The / CBS Paramount Network Television / więcej
tytuł oryg.
CSI: Miami
inne tytuły
Zagranie postaci Megan Donner zaproponowano wcześniej Seli Ward. Aktorka odrzuciła tą propozycję.
Don Johnson był brany pod uwagę do roli Horatia Caine'a.
W wielu scenach w tle widoczne są wzgórza Kalifornii, podczas gdy południowa Floryda jest w większości płaska. Spowodowane jest to tym, że zdjęcia do serialu kręcone są również w Los Angeles.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

w porównaniu do np., CSI: NY. A maniera serialowa Davida Caruso normalnie mnie wnerwia. Sami zobaczcie. Za każdym razem, gdy mówi coś do kogoś lub wygłasza mowę umoralniającą, odwraca się bokiem do rozmówcy, przekręca głowę, pochyla głowę zdejmując okulary i... mówi. Tylko on tak potrafi ;)

Czy może ktoś napisać jak to było z ich związkiem? Wydawało mi się, że do końca byli razem a gdzieś mi się przewinęło, że Eric i Samantha z laboratorium byli parą.

Nie wiem czy tylko ja to zauważyłam ale wiele znanych gwiazd przewineło sie przez odcinki CSI. Piszcie tu kto wystąpił w jakim odcinku :P

bardzo fajny serial lubie go ogladac

wystąpił ten aktor z CSI Kryminalne zagadki Nowego Jorku?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones