PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135248}
7,2 51 958
ocen
7,2 10 1 51958
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Bez Stelli?

ocenił(a) serial na 10

Będzie słabo. Ja jestem zwolenniczką teorii spiskowej Stella & Mac, z której, niestety, nic nie wyjdzie... A szkoda. Teraz Stella znika, Mac poznał tę lekarkę i jakoś tak się zagmatwało.. Cóż, nadzieja matką głupich xD.

ArienneMD

nigdy nie chciałam, żeby Stella i Mac byli razem , więc to dobrze, że odchodzi :D
zawsze wolałam go z Peyton ;D

ocenił(a) serial na 10
youhaveamessage

O nieee , Peyton z całego serca nie znoszę, zawsze mnie strasznie denerwowała xd. Bez Stelli to juz nie będzie to samo CSI :(. Średnio pasuje mi Sela Ward , wydaje mi się mało charakterystyczna.

puci1

ja właśnie nie przepadałam za Stellą, przez te loczki i zawsze mi się kojarzyła z facetem XD

ocenił(a) serial na 10
youhaveamessage

Chociaż w sumie, youhaveamessage , Peyton zła nie jest. Na pewno lepsza od tej lekarki, której nie lubię.

ArienneMD

nienawidzę Aubrey. chciałabym, żeby była ofiarą w którymś odcinku.

youhaveamessage

Mi za to bardzo podobał się wątek Stella-Adam.

iga_zarnowska

mi też, ale jednak dobrze, że to było jednorazowe. Stella powinna znaleźć sobie kogoś w swoim wieku.
Adam & Kendall byli super ;d

youhaveamessage

Wiadomo w ogóle w jaki sposób ona zniknie? Bo chyba nie powiedzą że ją przenieśli albo nie chce już być śledczym? Trochę by to było naciągane.

ocenił(a) serial na 10
iga_zarnowska

podobno Stella przeniesie się do Nowego Orleanu .

ocenił(a) serial na 10
puci1

Jakby nie mogli wymyślić czegoś bardziej oryginalnego...

ArienneMD

Mogliby ją już do Grecji wysłać, a nie do Nowego Orleanu.

ocenił(a) serial na 10
youhaveamessage

No dokładnie, zrobić tak, że odkryła jeszcze dokładniej swoje pochodzenie itd.

ocenił(a) serial na 9
ArienneMD

Nie odczuwałam potrzeby istnienia jakiegokolwiek związku Stelli, ale szkoda mi że już jej nie będzie. Przyznam, że będzie mi jej brakowało w tym serialu.

ocenił(a) serial na 8
ArienneMD

ja też zawsze chciałam żeby Stella i Mac byli razem, ale teraz to juz nie możliwe, CSi bez Stelli to juz nie to samo, zawsze była taka fajna chemia między Stelą i Mac'iem, a ta nowa baba jest beznadziejna, juz samo patrzenie na nią mnie denerwuje, a co do Maca i tej lekarki to też masakra już wolałam go z Payton :)

ocenił(a) serial na 8
ArienneMD

Bez Stelli to już nie to samo. To już mogli zostawić Maca samego a nie wcisakć na siłę jakąś podstarzałą babę..:D
Co do Peyton, to zastanawiam się po ta mamałyga wróciła. :D A ta lekarka to nawet jest fajna. Chociaż ja też byłam gorącą zwoleniczką "romansu" Mac- Stella. :DD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones