PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135248}
7,2 51 956
ocen
7,2 10 1 51956
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Bez Peyton, zgodnie z wcześniejszymi przeciekami... W 4 odcinku Mac dostał list z Londynu o zerwaniu. Ciekawa jestem za to, kim okaże się tajemniczy prześladowca, wydzwaniający do Maca zawsze o tej samej godzinie... Wietrzę w tym jakiś sekret z przeszłości Maca, byc może tej wojskowej, kiedy jako US marinnes służył na froncie...

użytkownik usunięty
kicikici

a może to ma coś wspólnego z payton albo tymi z IRA czy czegoś tam, co chcieli kokę ukraść?? :) Jak na razie można się tylko domyślać...:):) W każdym bądź razie zapowiada się ciekawie...

ocenił(a) serial na 8
kicikici

a Lindsay i Danny? czy bedzie cos z tego wiecej niz pokazali w 3x24 ( snow day)?

angelica

Jak na razie (po 9 odcinkach) nic się między tą dwójką nie dzieje. Jakby ten wątek odszedł w niebyt;-) Natomiast zagęszcza się atmosfera wokół Maca; jego tajemniczy prześladowca powoli wciąga do rozgrywki resztę detektywów z zespołu...
Ach... i Stella ma wielbiciela, nieco zakręconego;-)

ocenił(a) serial na 10
kicikici

a ktoś wie kiedy IV serie będzie można u nas zobaczyć?

kicikici

Elo nie no IV zapowiada sie suuuper:D A moze wiecie gdzie mozna kupic na dvd CSI: Kryminalne Zagadki Nowego Jorku sezony 1,2,3itd (jakas stronka, adres czy cos...) Jak cos to prosze o informacje na mojego maila: ewcia2913@wp.pl Z gory dzieki;p Pozdrawiam wszystkich fanów CSI:D

ocenił(a) serial na 10
kicikici

Final 3:33 bedzie w 10 odc.To chyba najlepszy odc. z 4 sezonow.Przesladownie Maca ma zwiazek z jego dziecinstwem.Co do D/L to na razie ten watek sie nie rozwija co mnie zaczyna niepokoic.

ocenił(a) serial na 9
Daria_9

Mnie też to niepokoi ale mam nadzieje ze jesli juz skończyli watek macA to moze wrocA do D/L

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones