PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135248}
7,2 51 949
ocen
7,2 10 1 51949
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Wlasnie jestem po seansie przed tv;)Musze przyznac,ze od dzis przed telewizorek bede siadac juz do 3 seriali i jednym z nich bedzie wlasnie w/w :)

ocenił(a) serial na 9
Pistacia

Mnie też CSI: NY bardzo przypadły do gustu. Taki mroczny klimacik ma i w ogóle pierwszy odcinek był naprawdę ekstra! Nie mogę się doczekać kolejnego :).

Pistacia

Ja też zdecydowanie będę oglądać. Szczerze powiedziawszy o wiele bardziej pociągają mnie Kryminalne zagadki Nowego Jorku niż Miami. Na dodatek aktor, który gra w tych pierwszych jest mi znany i pałam do niego sympatią , a za tym idzie, że i serial przyjemniej mi się ogląda;) Ogólnie jest fajniej, mroczniej, bardziej krwawo i bardziej amerykańsko xD

ocenił(a) serial na 7
Pistacia

Ja również jestem zachwycona tym serialem. Udało mi się obejrzeć kilka odcinków. Dobre tempo i ruchoma kamera - zdjęcia są niesamowite. Poza tym poznawanie technniki pracy jest fascynujące. Nieco podobny jest serial pokazywany na BBC Prime - Budząc zmarłych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones