PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135248}
7,2 51 954
oceny
7,2 10 1 51954
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

i najfajniej się ogląda. New York po prostu. Brudne i wielkie miasto pasuje do tego serialu i wypada najlepiej spośród konkurencji, yea.

ocenił(a) serial na 9
hotrodder

Masz rację mi z wszystkich CSI najbardziej podoba się NY. Może to też dlatego, bo wydaje mi się, że w NY graja lepsi aktorzy ;)

hotrodder

Ja też najbardziej lubię CSI:NY. Przez jakiś czas oglądałem też CSI:Miami, ale to jednak nie to samo.

ocenił(a) serial na 8
hotrodder

Zgadzam się. Zwłaszcza Mac, Flack i Hawkes bardzo mi pasują do nowojorskiego klimatu, zresztą cała ekipa jest great.

guliver_filmweb

Właśnie CSI: NY jest w mojej opinii najmniej cukierkowaty w porównaniu z Miami i mimo, że z Taylora robią wręcz super-hero to nie jest aż taką parodią jak Horatio. Poza tym cała ekipa z Nowego Yorku jest jakaś taka "wyraźniejsza" w porównaniu z innymi ekipami CSI. Tu jakoś widać, że śledczy są ludźmi i mają swoje problemy, życia a nie jest to wątek mega poboczny. Boli mnie, że w 6 sezonie tak obcięli rolę Dannego spychając wręcz go na 3 plan, brak też jego kontaktów z Donem bo tworzyli świetny zespół, który się idealnie uzupełniał. Szkoda, że planują zakończyć CSI:NY ;-(

ocenił(a) serial na 7
hotrodder

a skąd wiesz że planują zakończyć ten serial?

ocenił(a) serial na 8
melania1811

planują zakończyć?! ej bez jaj! ja słyszałam tylko że Mac ma odejsc po 7 sezonie. nie mogą zakończyć CSI:NY - najlepsze z serii :)

pawel_b007

Wydaje mi się, że jakby odszedł Mac, to z pewnością byłby to koniec serialu. Spadająca oglądalność + brak głównego bohatera = jeszcze gorsza oglądalność = koniec CSI: NY. Oby tak nie było, ale oczywiście nie jest to wykluczone.

melania1811

http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,7862639,Koniec_magii_CSI_.html między innymi tu o tym było, poza tym ostatnie odcinki 6 sezonu są tragiczne i widać, że kończą się im pomysły

ocenił(a) serial na 8
czesio86

e wcale nie były tragiczne, mnie się bardzo podobały, ciekawe czy Casey zrobił to co planował tak skrupulatnie (ci co oglądali to wiedzą o co mi chodzi, a nie piszę dokładnie co zaszło żeby nie zdradzać tym co nie oglądali ;))

pawel_b007

Gdy mówiłem tragicznie miałem na myśli, że jakoś tak na siłę niektóre te odcinki były bez polotu.

SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!







Jeśli mamy na myśli to samo to na wątku z Caseyem i Dannym tym kończy się 6 sezon wielkim cliffhangerem.

ocenił(a) serial na 10
czesio86

Mam gdzieś opinie innych, że się pomysły kończą. Nowy Jork jest najlepszy! Sinise, Cahill fajny duet. Pierwszy CSI, drugi Glina!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones