PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135248}
7,2 51 954
oceny
7,2 10 1 51954
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Odcinek 20 maj

ocenił(a) serial na 10

Na dzisiejszym odcinku strasznie się poryczałam. Jak można być takim chamem żeby
udawać kogoś kogo się wcześniej zabijało, żeby mówić powinni zabici być wszyscy. Nikt z
nas do końca nie jest pewny swoich korzeni. Każdy człowiek to człowiek. Nieważne czy
biały czy czarny czy Żyd czy muzułmanin, ateista. Każdy człowiek zasługuje na szacunek.
Przecież nie chodzi o wygląd, wyznanie, ale o serce.

ocenił(a) serial na 7
Happy93

ten odcinek to byla jedna wielka manipulacja granie na emocjach durnych amerykanow

Happy93

ostatnio właśnie trafiłam w telewizji na ten odcinek i mnie bardzo zainteresował i stąd moje pytanie, który to odcinek i który sezon bo nie za bardzo się orientuje?

ocenił(a) serial na 8
paulita3

22 odcinek 5 sezonu. Tytuł odcinka to "Yarzheit"

Happy93

ten odcinek pozostawia trochę wątpliwości, chociażby strzał w tył głowy za ucieczkę. zakładam, że za ucieczkę, bo nie pamiętam, czy ta kobieta w ogóle wcześniej tam była (jeśli tak to pojawia się pierwsze niedociągnięcie - piękne, długie włosy, których w takim wypadu mieć już nie powinna). w każdym razie Niemcy mieli dokładnie opracowywane plany rozstrzeliwań i były to rozstrzeliwania z odległości, nie licząc fanaberii poszczególnych hitlerowców i ew przypadków rozstrzeliwania jeńców radzieckich. poza tym jeśli nie była to ucieczka to tym bardziej powinno się tą kobietę i jej rodzinę poddać selekcji. rozumiem, że w 40min odcinku nie da się oddać prawdy krok po kroku, dobrze, że bynajmniej tyle i że w ogóle taką tematykę porusza się. na pewno odcinek wymagał od twórców wiedzy i przynajmniej jest jakiś zalążek. pozwolę sobie jeszcze skomentować wypowiedź cisiu668 - ustalmy, że nikt nie będzie komentował twojego zakresu wiedzy i ty łaskawie odwdzięczysz się Amerykanom i komukolwiek innemu tym samym. paulita3 odcinek 114 sezon 5.

ocenił(a) serial na 10
entity

Nie dodał sie mój komentarz, tak więc ponawiam: do cisu nawet jeśli manipulacja, to im się udało.

ocenił(a) serial na 8
Happy93

odcinek jest niesamowity, jeden z moich ulubionych i jedyny na którym się poryczałam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones