PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135248}
7,2 51 936
ocen
7,2 10 1 51936
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Odcinek

ocenił(a) serial na 9

Hej jak się zakonczył ten odcinek o tym chłopcu co został postrzelony w plecy tam był tez jego brat to był ostatni odcinek emitowany na AXN wczoraj 0 22

ocenił(a) serial na 7
kinoman85

był to odcinek 4x11 "Child's Play". Oglądałam go dosyć dawno więc niedokładnie pamięta. Rubena zastrzeliła kobieta ze sklepu, strzelała do sprawcy napadu na sklep, ale kula niechcący trafiła Rubena. Zaś Larry zginął przez faceta który obwiniał go o śmierć swojej przyjaciółki (byli wtedy oni dziećmi)

_nn_

@_nn_ - to nie o ten odcinek chodzi..
chodzi o 6x21 ;)

odcinek skończył się tak:
okazało się, że ci dwaj chłopcy okradli bank, żeby ich matka miała za co opłacić czynsz ;d
ten postrzelony chłopak obudził się no i wszyscy byli zadowoleni ;d

ocenił(a) serial na 9
youhaveamessage

Dzięki czułem że to nie ten odcinek i m.am jeszcze pytanie chodzi mi o tego psychopatę co uciekł z więzienia kojarzę go z dawnych sezonów on chyba się mścił za brata.

ocenił(a) serial na 9
kinoman85

Zgadza się, Shane Casey mścił się za, jak mu się zdawało, niesłuszne oskarżenie brata o morderstwo i jego samobójstwo w więzieniu w 3 sezonie. Braciszek jednak był winien, ale Shane nie przestał zabijać. Jego motyw wraca w 6 sezonie, ale więcej nie napiszę, bo zaraz ktoś poniesie krzyk, że spoilery (całkiem słusznie). Jak jesteś ciekaw, to zajrzyj na nasze forum http://csinyfan.forumowisko.net/portal.php

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones