PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135248}
7,2 51 954
oceny
7,2 10 1 51954
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Pytanie

ocenił(a) serial na 8

Mam pytanie :) w piątym sezonie była taka dziewczyna, która miała ścianę ze wspomnieniami, cała zapełnioną zdjęciami, napisami, itp.
pamiętam, że napisała o Macu 'sprawię, że mnie pokocha' , nawet się pocięła, żeby zwrócić jego uwagę.

5 sezon oglądałam tylko do połowy, potem kilka ostatnich odcinków i teraz 6. nadal, albo właściwie już, nic o niej nie ma.
Czy było coś wspomniane o Macu i o niej ? Jeśli tak, to w jakim mniej więcej odcinku?
Z góry dziękuję.

ocenił(a) serial na 9
Aisha_

to ja nie bede zakladac nowego watku ale moze ktos wie:) Jak nazywal sie ten aktor, ktory gral tego chlopaka co umarl podczas przesluchania z Flackiem zaraz na poczatku odcinka 13 sezonu 5. Znam go z jakiegos filmu/serialu i nie umiem skojarzyc a nie daje mi to spokoju;p

ocenił(a) serial na 9
ewcynka16

Aisha, dziewczyna, o której piszesz, to Ella McBride grana przez Casey LaBow. Pojawiła się jak dotąd w 3 odcinkach 5 sezonu: 5x07 Dead Inside, 5x11 Forbidden Fruit i 5x16 No Good Deed. W tym ostatnim odcinku, Mac odwiedzał ją w ośrodku, w którym przebywała po próbie samobójczej, ale to wszystko. Od tego czasu nie pojawiła się już w serialu.


Ewacynka16, ten chłopak to Rane Jameson.


Przy okazji zapraszam na nasze forum: http://csinyfan.forumowisko.net/portal.php

Pozdrawiam, olivka.

ocenił(a) serial na 8
livingstone

dzięki . :)

czyli ogólnie wątek, który bardzo ciekawie się zapowiadał został ucięty i niedokończony? szkoda, chociaż raz mogło im coś się udać :<

ocenił(a) serial na 9
Aisha_

ja tez dziekuje:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones