PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135248}
7,2 51 960
ocen
7,2 10 1 51960
7,0 2
oceny krytyków
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Pytanie !

ocenił(a) serial na 8

Czy ta Aiden Burn odeszła jush na dobre z csi ?? Szkoda , nigdy jej nie lubiłam , wkurzała mnie tym że była taka przemądrzała i miała taki śmieszny nos ( ale to jush chyba tylko moja uwaga xD ) No ale i tak , jakoś sie tak wpisala w ten film :/ ciekawe kogio dadzą na jej miejsce ...

ocenił(a) serial na 10
olaaa_5

Na jej miejsce przyjdzie Lindsay Monroe którą gra Anna Belknap, moim zdaniem o niebo lepsza niż Aiden. A i będzie wątek z nią i Dannym. Widzę że oglądasz odcinki na Polsacie czyli drugi sezon, wiesz ja już cały 3 obejrzałam, więc wiem co będzie.
Pozdrawiam....

mirabelka1234

Joł ! Ja też only polsat. :( Mirabelka ;), a nie będzie nic między Stellą, a Magiem?? ;p 3mka*

użytkownik usunięty
wiola997

nie będzie. Mac potem (sezon 3) będzie się spotykał z Dr. Peyton Driscoll którą gra Claire Forlani i która pojawia się od początku 3 sezonu. pod koniec mac i peyton lecą razem do londynu.... sorki za spoilery ale nie mogłam się powstrzymać:)

Buuuu, szkoda! ;( Dobrzeeee, spojleruj, spojleruj mnie to nie przeszkadza. :) Oglądam Las Vegas i jestem dopiero na 6,a już wiem co będzie w 8 ;p, ale jestem giganciara, wow! ;) Dzięki za info.:*

ocenił(a) serial na 8
olaaa_5

Ok dzięki xD A co sądzicie o tej Lindsay Monroe ? No ja nie wiem , może znwu sie czepiam , tak jak czepiałasm sie aiden, ale ta lindsay tesh jest troche dziwna ( no ale ja na polsacie oglądam , więc może w 3 sezonie jush sie "wyrobiła"xD )

użytkownik usunięty
olaaa_5

OK No to kolejna dawka spojlerów xDxDxD
Pod koniec trzeciego sezonu Lindsay bedzie z Dannym wcześniej nie bedzie chciała sie z nim spotykać tłumacząc sie tym ze nie wiąże pracy z życiem prywatnym albo jakoś tak... Pod koniec drugiego sezonu Stella zabije swojego chłopaka ( tj. byłego chłopaka).
W ostatnim odc. 2 sezonu p. Charge of this post Flack zostanie ranny w wyniku bomby.... Biedny flack ja go lubie i szkoda mi go było ;(;(;( :):):)
Trzeci sezon odc. chyba heart of glass - Stella skaleczy się na miejscu zbrodnii, a potem okaże się że ofaira miała HIV.
W odcinku Heroes też drugi sezon, Aiden Burn zostanie zamordowana.
Hmmmm.... jak coś mi przyjdzie jeszcze do głowy to dam znać.

Normalnie, ale mam informatora ! ;D A tak w ogóle, to ile odcinków liczy sezonik? Do usłyszenia. ;) :]

użytkownik usunięty
wiola997

trzeci ma 24 i drugi też ale nie wiem ile pierwszy bo nie oglądałam niestety... jeśli chcesz to możemy na gg popisać o CSI mój numer to 5347683 pozrdo....;););)

użytkownik usunięty

A propos o Lindsay:
W 3 sezonie zniknie na kilka odcinków (powodem była ciąża anny belknap) bo pojedzie do montanty skąd pochodzi i będzie zeznawała jako jedyny świadek w sprawie morderstwa jej przyjaciółek.

Kurczaki kentaki ;)popisałabym, ale od października zaczęły się cholerne studia i nie ma mnie w domu ;( tylko siedzę w Łodzi w akademiku :( :( :( i nie mam dostępu do neta. ;( Ale będę mieć w pamięci... :D TrZyMkA*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones