PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135248}
7,2 51 960
ocen
7,2 10 1 51960
7,0 2
oceny krytyków
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Wczorajszy odcinek

ocenił(a) serial na 8

Witam. Mam prośbę. Mógłby ktoś mi napisać co się stało pod koniec wczorajszego odcinka na Polsacie? Nagrywałem go sobie i nie mam końcówki, bo chamy puścili go trochę późńiej, a nagrywanie było nastawione do 0:15 :/ Chciałbym wiedzieć co się stało po tym jak Aiden poszła do Stelli by pogadać o tej zgwałconej kobiecie i Stella po jakimś czasie powiedziała, że "on tu jest" czy coś takiego i wychodząc spytała Aiden czy sobie poradzi. Byłbym bardzo wdzięczny za zdradzenie mi końcówki ;P

ocenił(a) serial na 8
Nurs

Stella wpadła wtedy na to że ta modelka podmieniła diamenty. A więc prawdziwy zawiesiła na choince w domie mody obok mnóstwa innych tego typu ozdób, a podróbkę dała na stanik, którą tą podróbkę połknął projektant, by potem zostać uderzonym przez ochroniarza modelki i przez to zmarł. Okazało się że tego prawnika zabił jego nie wspólnik, ale zastępca, który miał romans z jego żoną, która to wszystko oglądał z budynku obok. A ten nieszczęśnik co się wspinał zobaczył że zastępca zabija swojego szefa i chciał zadzwonić na policję i wystraszył się że ten do niego celuje i uderzył głową z futrynę okna i spadł. Aiden w tym czasie próbowała dorwać gwałciciela, ale nie było żadnych śladów i nic nie znalazła. A odcinek kończy się tym że Aiden wzięła włos tego gwałciciela i trzymała nad ubraniem ofiary w taki sposób jakby zastanawiał się czy go tam nie podrzucić i spreparować fałszywe dowody. Ale się rozpisałem...

ocenił(a) serial na 8
MoszeUsz

Dzięi, dzięki, dzięki :D za krótki za krótki :P

ocenił(a) serial na 8
Nurs

Nie ma sprawy przynajmniej wiem że wszystko zapamiętałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones