PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135248}
7,2 51 936
ocen
7,2 10 1 51936
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Wszystko wiedzący

użytkownik usunięty

Denerwuje mnie, że wszyscy kryminologowie w CSI wiedzą wszystko z wielu różnych dziedzin. W normalnym życiu, tacy ludzie (jeżeli wogóle by istnieli) nie pracowaliby jako zwykli kryminolodzy. A szczyt IQ to ma chyba Hawkes. Niedość, że chirurg i patolog, to jeszcze z odcinka na odcinek stał się policjantem (i to bardziej inteligentym niż Taylor).

Dokładnie:P Mimo, że bardzo lubię ten serial to denerwuje mnie to, że zawsze znajdą nawet najmniejszy paproch albo włosek na ubraniu ofiary/miejscu zbrodni chociaż mógł się on przyplątać przypadkowo.

slodziutka

mnie zawsze denerwuje że po marce opony są wstanie określić to to za samochód jaka marka i model, przecież do samochodu moge wsadzić takie opony jakie chce po za tym wiele aut ma taki sam rozmiar bo wiele rozmiarów gum jest bardzo powszechnych

użytkownik usunięty
LeeHarveyOswald1986

Dokładnie. Gdy znajdą jakiś pyłek kwiatu lub sierść zwierzęcia, to od razu któreś z nich wie, z jakiego kraju pochodzą i co mogą robić takie rzeczy w NY.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones