PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135248}
7,2 51 954
oceny
7,2 10 1 51954
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Mam zapytanie dla osób dość dobrze, (lepiej najlepiej) są zaznajomione z serią która aktualnie leci na AXN.
nęka mnie bowiem jedno pytania czy też fakt, mnie nęka.
w sezonie X (nie pamiętam niestety którym) podczas strzelaniny Danny stracił władanie w nogach, nie? był motyw ze każdy się pocieszał jak mógł. Se Mac pracował Don sie w alko topił. w związku z tym moje magiczne pytanie. Czy Stell sie 'pocieszała' Adamem, a Adam 'pocieszał' się Stellą? bo mi się wydaje ze był taki motyw, ale chciałam zasięgnąć informacji u bardziej łobeznanych

ocenił(a) serial na 9
Methabczasta

Coś tam między nimi było ale to był chyba tylko jeden raz, który się nie powtórzył. Jak się mylę to sorry ale oglądam ten serial tylko ze względy na wątki kryminalne i tą całą kryminologię w serialu i nie bardzo obchodzą mnie wątki obyczajowe.

Mahone_PB

no właśnie idzie mi o ten jednorazowy wyskok :D
też oglądam ze względu na to, ale zaciekawiła mnie ta sytuacja i moje (rzekome) omamy wzrokowe :D
dzięki za odpowiedz

ocenił(a) serial na 8
Methabczasta

był taki motyw bodaj w 1 odc 5 serii i więcej się nie powtórzył. nie wiem tylko czy oni mieli z czego się wzajemnie pocieszać. Mac pracował po rozstaniu z Peyton, Flack po Angel, Messerów nie liczę bo to osobna rodzinna tragedia, ale Stella i Adam tak jakoś po prostu chyba znaleźli się w tym samym czasie dokładnie w tym samym miejscu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones