PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135248}
7,2 51 954
oceny
7,2 10 1 51954
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

najlepsze

ocenił(a) serial na 10

wg mnie zagadki NY są dużo lepsze niż Las Vegas czy Maiami (te ostatnie najrzadziej oglądałam, ale zaczynałam od Las Vegas na 2, a mimo to mam większy sentyment do NY)

Melinę kojarzę z serialu Providence - bardzo fajna aktorka

w ogóle cały serial jest na wysokim poziomie - szkoda że nie wszystkie seriale kryminalne ida jego śladem

pozdrawiam miłośników CSI :)

biedny_misiu

Ja Las Vegas już nie oglądam, bo nie mam kiedy :( Miami oglądam, a niedługo chyba będzie nowa seria NY, ale pewna nie jestem

biedny_misiu

Na światowych stronach 3 CSI trwa nieraz ostra wymiana poglądów na temat tego, kto woli geeka Bugmana, kto Rudego, a kto Taylora. Moja hierarchia jest taka:

CSI: LV - Petersen to jeden z moich ulubionych aktorów, niestety często chowających się w teatrze (a ja w Chicago nieczęsto bywam); poza tym bez oryginału nie istniałaby cała reszta.

CSI: NY - ma swój klimat, a Sinise to następny Amerykański aktor, którego bardzo cenię, i który zazwyczaj jest lepszy niż filmy w których gra.

CSI: Miami - w porządku, ale czasem jest bardzo "MTV" (za głośna muzyka), poza tym nie wszyscy fani forensiców trawią Marchewę (ja mam z tym trochę problem).

ocenił(a) serial na 9
Jorjan

Nie lubię postaci Horatia Caine, czy jak to się pisze. Ze względu, że nie jest zbyt realistyczny a poza tym mam uczulenie na marchewki i ostatnia rzecz moja katechetka go lubi xDD pozdro dla fanek Horacego x)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones