PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135248}
7,2 51 960
ocen
7,2 10 1 51960
7,0 2
oceny krytyków
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

s06 ep2

ocenił(a) serial na 10

właśnie obejrzałam 2 odcinek z serii6 hmmm trudno mi ocenić, nie był zły ale... nie podoba mi się to że jest za dużo powiązań z bohaterami csi, czekam na kolejne odcinki a zainteresowanych odsyłam http://v.youku.com/v_playlist/f3778598o1p1.html

ocenił(a) serial na 7
wolfowolfo

Mi się odcinek podobał. Może nie był najlepszy ze wszystkich, ale trzymał poziom i oglądałam z zainteresowaniem. Uwielbiam za to jak jest dużo powiązań z bohaterami, ale trochę mnie denerwuje, że za często te powiązania są z Mac'iem. Przecież są inni członkowie ekipy. Stell, Danny, Linds..

ocenił(a) serial na 10
justysia_7

dla mnie to zaczyna robić się trochę nudne bo wpychają wszędzie Mac'a , nie żebym go nie lubiła ale wole raczej wcześniejsze serie kiedy rozwiązywali po 2 zagadki w odcinku, sadze ze było ciekawiej,

ocenił(a) serial na 7
wolfowolfo

Z tymi retrospekcjami odrobinę przesadzili. Według mnie niepotrzebnie wplątali w ojca Taylora (nie żebym narzekała, bo ze wszystkich osobistych wątków Maca zwykle są najciekawsze).
Jednak odcinek i tak lepszy niż pierwszy. Widać, że Don pomalutku wraca do siebie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones