PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135248}
7,2 51 956
ocen
7,2 10 1 51956
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

szukam odcinka

ocenił(a) serial na 7

w ktorym Sheldon szukał łuku i znalazl go w szybie wentylacyjnym a bardziej szczegolowo interesuje mnie muzyka ktora byla w tym czasie jak wchodzil do tego szybu plz help szukam juz wieki i nic taki hip hop pomieszany z rockiem z gory dzieki

pampik1991

Masz może więcej informacji, bo nie bardzo się orientuję.

ocenił(a) serial na 7
pampik1991

ciezko powiedziec kojarzy mi sie ze z tego łuku strzelono w pare na tarasie ale glowy nie dam

ocenił(a) serial na 9
pampik1991

Ja bym obstawiła 14 odc. 2 sezonu "Stuck on You". A tytuł piosenki być może znajdziesz w naszym spisie: http://csinyfan.forumowisko.net/soundtracks-vt277.htm

ocenił(a) serial na 7
livingstone

dzieki za zainteresowanie ale dalej nic jak juz pisalem kojarzy mi sie tylko jak Sheldon szukal sportowego łuku i byl gdzies na dachu a łuk byl wrzucony do wentylacji

ocenił(a) serial na 7
pampik1991

byl to chyba 4 sezon 7 odcinek ale glowy nie daje

pampik1991

Wydaje mi się, że to 2x24 - Charge of this post.
albo jak pisze livingstone: 2x14 - Stuck on you.

ocenił(a) serial na 7
youhaveamessage

moze to i jest ktorys z tych ale tej muzy nigdzie nie ma przewalilem soundtracki chyba na wszystkich forach po 10 razy i nie ma tej nutki dlatego licze ze ktos zna po tytule a scena jest poglądowa

ocenił(a) serial na 10
pampik1991

to ten odcinek,sezon 2 odcinek 14,.macie linka do filmu http://chomikuj.pl/ShowVideo.aspx?id=261440167
a kawałek który interesuje pampik1991 leci w 8 minucie odcinka :-) ale nie mam bladego kto to wyje :P

ocenił(a) serial na 9
damian252

Istnieje jeszcze taka możliwość, że ten kawałek został stworzony konkretnie na potrzeby serialu i nigdy nigdzie nie został wydany.

ocenił(a) serial na 7
damian252

Damian ma racje to ten odc. Stuck on You a nutka leci od 7;50+ bede wdzieczny za odp

pampik1991

Znalazłam ! :D
In Stereo - Fort Minor

ocenił(a) serial na 7
youhaveamessage

youhave dzieki wielgasne reszcie tez dziekuje za zainteresowanie tematem wielkie wielkie dzieki ;*

pampik1991

Spoko ;)

ocenił(a) serial na 10
youhaveamessage

5 zł się należy :P :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones