Californication
powrót do forum 6 sezonu

Pierwszy odcinek był tragicznie smutny a drugi już dużo lepszy były w nim śmieszne sytuacje i zdarzenia że odcinek 3 będzie jeszcze ciekawszy...nie mogę się doczekać

ocenił(a) serial na 8
atol23

Nie zagadzam się. Pierwszy odcinek był znacznie ciekawszy od drugiego, oglądając drugi odcinek miałem Déjà vu. Podobne akcje były juz wcześniej, co nie czyniło go nazbyt ciekawym 'materiałem' do obejrzenia .

Sanji94

W pierwszym odcinku Hank przeżywa kryzys(popada w alkoholizm) przez śmierć jego kochanki, - nie śmieszne, smutne...Drugi odcinek Hank na odwyku podrywa dziewczynę z grupes, Karen dostaje u gwiazdora rocka pracę a jedzie tam zbakana, mercy bawi się po świnsku ze stuartem a Beka ma nowego chłopaka - niezłego oszołoma, a charli przyznaje się ze jest gejem aby być menadzerem znanego aktora geja - odcinek dużo lepszy śmieszny i kolejne odcinki mogą być jeszcze lepsze.........

ocenił(a) serial na 9
atol23

Taa, kwestia gustu atol. Poza tym Sanji nie napisał, że pierwszy odcinek był "śmieszniejszy" od drugiego, tylko, że był "ciekawszy" i podzielam tę opinię, bo odcinek wyłamywał się z coraz bardziej nużącego schematu ;). Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones