PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110868}

Carnivàle

7,9 8 528
ocen
7,9 10 1 8528
8,3 3
oceny krytyków
Carnivàle
powrót do forum serialu Carnivàle


jak mogli przerwać emisje tak genialnego serialu po 2 sezonie. Tym bardziej że teraz dopiero scenarzyści mieliby ogromne pole do popisu. aż żal pomyśleć że takie papki jak 3i4 sezon prison breaka są dalej kręcone:/

ocenił(a) serial na 10
LukaBrasi

mysl, ktora przyszla mi do glowy po zakonczeniu 2 sezonu, byla dokladnie taka jak Twoja. coz, widac papki sa super. mass-papka przeciez dotrze do wiekszej liczby osob. pamietam jak dalem carnivale do obejrzenia parze, ktora znam. powiedzieli, ze nuda, a akcji troche tylko w drugim sezonie. papciasci ludzie lubia papki...

kruku_4

Dokladnie, a nasza tv ogolnodostepna oczywiscie nigdy nie podejmnie sie emisji tego serialu zeby wieksza liczba osob mogla go poznac, bo zaraz mochery by sie zgorszyly i zasypaly krrit skargami.

ocenił(a) serial na 7
LukaBrasi

Seeeeeeeeeeeerial się troche ciągnie. Całą fabułe dwóch sezonów mogliby zmieścić w jednym. Napewno serial by na tym sporo zyskał.

ocenił(a) serial na 8
LukaBrasi

Hmm. Też się dziwię. Własnie skonczyłem oglądać 2 sezon i jestem pod wrażeniem. Klimat serialu genialny. Muzyka powala - nie słyszałem jeszcze tak dobrego sundtracka. No i aktorstwo z najwyzszej półki.
Serial inny niż wszystkie. Akcja toczy się powoli co może niektórych zniechęcić.
Szkoda tylko,że zakończenie takie niepełne. Chociaż z drugiej strony może i dobrze:)
Zdecydowanie polecam

LukaBrasi

Moim zdaniem dobrze zrobili. Historia przedstawiona w Carnivale zatoczyła koło. Powstało nowe wcielenie diabła (Sophie), a Ben prawdopodobnie, tak jak wcześniejsze "kierownictwo" będzie szukał kogoś kto ją zgładzi. Nie ma sensu powtarzać tego samego.

Przynajmniej takie jest moje zdanie, które opieram na moim lepszym lub gorszym zrozumieniu zakończenia.

ocenił(a) serial na 10
absenn

Przecież Sophie najpewniej ożywiła wielebnego bo wszystko na około umarło. Najgorsza decyzja HBO!

ocenił(a) serial na 10
LukaBrasi

Niestety :( takich seriali jak na lekarstwo,
niestety kasy zaczęło brakować im, tak samo jak z Rome, zamiast 3 sezonów, dostaliśmy 2

ocenił(a) serial na 10
LukaBrasi

fakt. serial jest niesamowity, a tak naprawdę to był 1 sezon. Teraz 1 sezon ma 20-parę odcinków...
szkoda. jeden z najbardziej udanych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones