PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793727}

Carnival Row

7,4 12 961
ocen
7,4 10 1 12961
Carnival Row
powrót do forum serialu Carnival Row

Bardzo dobrze mi się oglądało ten serial. Orlando Bloom i Cara Delevingne dobrze dobrani do ról Philo i Vignette i uważam że oboje bardzo dobrze wypadli. Lubię mocno Orlanda i mam jakąś dużą sympatię do Cary. Na ekranie wypadali razem całkiem fajnie, choć miałem odczucie trochę że Cara miała w niektórych odcinkach bardzo mało czasu ekranowego. Sama fabuła i intryga prosta acz wciągająca. Bardzo ładna sceneria (kocham taką wiktoriańską otoczkę <3), jest taki klimatyczny (i trochę steampunkowy) klimacik, świetne charakteryzacje i dobre efekty, dobra muzyka, bardzo ładny opening i przedstawienie tego podziału gatunkowego i sytuacji politycznej - ciekawie zrobione. Dobre zakończenie 1 sezonu i wprowadzenie ciekawego nowego wątku i sytuacji w której znajdą się bohaterowie w 2 sezonie, serial oglądało mi się bardzo przyjemnie i mocno czekam na 2 sezon. Najpierw The Boys a teraz Carnival Row. Amazon już jest wysoko w moim top 5 stacji/platform, oby tak dalej!

Rrouge

Jak najbardziej się zgadzam obawiałem się że będzie to mocno kiczowate fantasy dla nastolatków - Mimo to nie jest właśnie dzięki ciekawej historii, wątek przeszłości Rycrofta jak i wątek śledztwa wciąga z odcinka na odcinek.

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

Klimat podobny do tego w Penny Dreadful. Chociaż mnie ten serial nie przypadł do gustu, ostatni odcinek bardzo ciekawy, być może w drugim sezonie się rozkręci. 

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

A dla mnie para głównych bohaterów to niewypał. O ile Orlando jest ok, to Cara totalnie mi nie pasuje, nie czuję żadnej chemii miedzy bohaterami, totalnie nic. Tak jakby starszy pan zakochał się w 15-latce. Podobne zresztą mam odczucia pomiędzy Imogen i Agreusem. Ona świetnie dobrana, on za poważny za stary. Nie miał w sobie nic co by sprawiło ze uczucie tak nagle wybuchło, że zmieniło dziewczynę o 180 stopni i przewartościowało totalnie jej świat. Być może za szybko poprowadzony został ten wątek. Nie przekonał mnie...

ocenił(a) serial na 9
Ankonwa25

Wydaje mi się, że to jest celowe. Szczególnie Imogen i Agreus. Ona chciała zakazanej miłości, on wejścia na salony. Oboje byli wyrachowani, zamiast żarliwej miłości dali sobie oddanie, przyjaźń, poświęcenie - taką miłość dojrzałą, odpowiedzialną. Jak bardzo stare małżeństwo. Pierwsza para - jak zdiagnozowałaś - młodzieńcza, porywcza i zupełnie bezsensowna miłość, która przerodziła się w trwanie... Dla mnie to ma sens.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones