PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485105}

Casshern Sins

7,8 304
oceny
7,8 10 1 304
Casshern Sins
powrót do forum serialu Casshern Sins

obejzalem w zyciu wiele anim, naprawde duzo. jestem na 12 odcinku i jakos
ciezko mi to idzie. nie wiem w jakim wieku sa inni moi przedmowcy ale ja
ogladam anime od 15 lat i uwazam te za bardzo slabe, pelna bledow
fabularnych i calej struktury swiata w niej przectawionego a to co mnie
najbardziej razi to straszny brak inteligecji glownego bochatera. jak
narazie to bardzo nisko oceniam to anime ale z wystawieniem oceny wstrzymam
sie do konca, oczywiscie jak wytrzymam bo jak narazie strasznie mnie nuzy

ocenił(a) serial na 3
madhuan

udało mi się dotrwać do końca - głównie dzięki możliwości przewijania.
serial nuży. 24 odcinki po 20 minut to zdecydowanie za długo. uważam, że zyskałby gdyby był wtłoczony w 1,5-2h.
fajna czysta kreska to niestety dla mnie za mało żeby dać ocenę pozytywną.
z klimatów postapo polecam Ergo Proxy, z seriali anime Ghost in the Shell oraz PlanetES. tematycznie z innego worka, ale przypomniał mi się w trakcie oglądania, film Armitage III. myślę, że podane propozycje będą ciekawszą alternatywą do spędzenia czasu niż omawiany tu Casshern sins.

madhuan

1. Naucz się pisać.

2. Oceniłes Naruto shippuuden i fairly tail tak wysoko - widać ile anime w zyciu ogladales (albo jestes wiecznie slepy)

ocenił(a) serial na 1
joshee

żal mi ciebie

ocenił(a) serial na 9
madhuan

chyba wypada powiedzieć dwa grosze, w sumie rozumiem jak ktoś ocenia je negatywnie pomiomo tego że pare animców juz obejrzał, wypada mi powiedzieć że jest to niesamowite anime, ale aby je obejrzeć trzeba być w odpowiednim nastroju, znam osobe która obejrzała dziesiątki anime ale zawsze wybiera te płytkie odmóżdzające i te "na których się nie myśli"- i to anime oceniła negatywnie i zaprzestała ogladania po trzech odcinkach, wydaje mi się że wszystko jest kwestią czy jesteśmy zmęczeni czy nie, ja osobiście często wracam myślami do tego anime, zawsze polecam je znajomym do obejrzenia i szczerze polecam je wszystkim którzy chcą obejrzec coś wartościowego, nie mówię tutaj o super ambitnym dziele które rozumie sam reżyser i krytycy ale pozycji która zapada w pamieci tych którzy się na nią otworzą

ocenił(a) serial na 9
nofree

Tu zgodzę się ze zdaniem nofree. Nie jest to anime dla każdego, podobnie jak Kaiba :)
Jeżeli ktoś lubi proste animce, nie ze skomplikowaną fabuła, w ogóle nie powinien sięgać po Cassherna.
Casshern Sins na swój sposób opowiada czym tak naprawdę jest życie i śmierć. Mało jest anime, które przedstawiają to w ten sposób.
Ja sama juz obejrzałam te serie wielokrotnie i muszę przyznać, ze za każdym razem odkrywam w niej coś nowego:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones