PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488486}

Castle

2009 - 2016
7,6 27 tys. ocen
7,6 10 1 27303
6,7 6 krytyków
Castle
powrót do forum serialu Castle
ocenił(a) serial na 8
BobTheDog

Też mnie to ciekawi. Na FW jest napisane, że wrzesień 2013.

ocenił(a) serial na 7
pitixpl

Przecież zawsze się tak zaczyna. Trzeci lub czwarty poniedziałek września.

ocenił(a) serial na 8
milkaway

Nieprawda :)
1 sezon March 9, 2009

ocenił(a) serial na 8
pitixpl

1 sezon zaczynał się w Marcu bo zdjęli z anteny inny serial(mała oglądalność) i dali Castle jako zapchajdziurę a że było nakręcone 10 odcinków bo myślano ze się nie przyjmie to idealnie pasował na zastępstwo
Całe sezony liczące 23-24 odcinki zaczynają się w połowie września w tym roku wypada chyba 16 września

ocenił(a) serial na 7
scarface_8

Myślę, że pitixpl doskonale o tym wie, a jego/jej komentarz był sarkastyczny. ;]
Nie liczyłabym, że tak wcześnie rozpoczną sezon. Szczególnie ostatnio tendencja jest, by zaczynać trochę później. W ubiegłym sezonie wiele seriali wystartowało aż w październiku, a większość w ostatnim tygodniu września. W tym roku może być trochę inaczej, gdyż czytałam, że stacja będzie puszczać odcinki w dwóch turach po 12 epizodów z dłuższą przerwą w zimie zamiast tych wszystkich okienek.
Nie można raczej powiedzieć, że myślano, iż Castle się nie przyjmie, bo w takim wypadku w ogóle by nie trafił do produkcji, która jest droga. A konkurencja o czas antenowy ogromna. Nie podejrzewano raczej, że serial stanie się hitem, ale miał potencjał i dano mu szansę. Zamówienie niepełnego pierwszego sezonu to nie ewenement. Takie hity jak Grey's Anatomy czy Scandal w ten sposób wystartowały.

ocenił(a) serial na 8
milkaway

Czytasz w moich myślach xd