PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783795}

Chłopaki z baraków: Chłopaki opuszczają baraki

Trailer Park Boys: Out of the Park
7,2 1 465
ocen
7,2 10 1 1465
Chłopaki z baraków: Chłopaki opuszczają baraki
powrót do forum serialu Chłopaki z baraków: Chłopaki opuszczają baraki

Bo skończyłem sezon 11 i zacząłem 1 sezon tego gdzie 1 odcinek nazywa się Orlean czy jakoś tak jak ten stan. Ale tam oni są już od razu w podróży poza tym gadajątak jakby nie był to ich pierwszy raz no i dostają jakies zadania nie wiadomo z jakiej paki- także czuje jakbym coś ominął.... Ktoś mi wytłumaczy jak to oglądać ?? Czy dobrze oglądam a wszystko sie potem wyjasni ?? ( zaznaczam po 11 sezonie to zacząłem . Jest na netfliksie )

ocenił(a) serial na 8
mordarg

tam chodzi oczywicie o Orlando nie Orlean. ;)

mordarg

Ten z Orlando to jest już 2 sezon tego, pierwszy to Trailer Park Boys: Out of Park - Europe, a ten z USA to już jest drugi jak coś. A tak swoją drogą masz może napisy, albo wiesz gdzie je znajdę do tego 2 sezonu z USA ?

ocenił(a) serial na 8
picinho

ja z netflixa jadę także tam se weź subsybcję. Za 1 miesiąc nic płacić nie musisz - jest na testowanie za darmo także przez miesiąc masz tam dostępne wszystko co jest z chłopakami związane . Wszystkie sezony , spin-offy , filmy i odcinki specjalne ;) polecam

ocenił(a) serial na 8
mordarg

subskrypcję *

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones