serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Chłopaki z baraków

Trailer Park Boys
2001 - 2018
22 min.
8,4 40 671
ocen
8,4 10 1 40671
Trzech przyjaciół mieszkających na osiedlu barakowozów zamierza wzbogacić się niewielkim kosztem. więcej mniej
Chłopaki z baraków zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Chłopaki Z Baraków - kanadyjski serial reżyserii Mikea Clattenburga. Serial opowiada o przygodach grupy przyjaciół, tytułowych chłopaków - mieszkających na osiedlu barakowozów Sunnyvale. Ich celem na życie jest szybkie wzbogacenie się. Chłopaki dążąc do jego realizacji notorycznie popadają w konflikt z prawem za handel narkotykami, liczne rozboje czy kradzieże. Fakt, że w końcu trafiają za kratki nie zniechęca ich do snucia nowych planów zdobywania upragnionego bogactwa.

studio
Showcase Television / Topsail Entertainment / Trailer Park Productions
tytuł oryg.
Trailer Park Boys
inne tytuły
Serial kręcono w Cole Harbour, Dartmouth, Halifaxie, Lower Sackville i Woodstock (Kanada).
Ostatnimi czasy bardzo popularne stały się seriale utrzymane w stylistyce tzw. mockumentary czyli pseudodokumentu. Nie jestem pewien, czy ich fenomen wziął się ze znudzenia publiczności tradycyjną formą przekazu czy może z kryzysu ekonomicznego, który nie ominął także branży filmowej i telewizyjnej. Tak czy siak seriale te, głównie komediowe, stają... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych