8,4 32 233
oceny
8,4 10 32233
10 785
chce zobaczyć
{"rate":7.5,"count":2}
{"type":"film","id":134084,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Trailer+Park+Boys-2001-134084/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Chłopaki z baraków
  • Pepsi_Boy ocenił(a) ten serial na: 7

Znajomy namówił mnie do obejrzenia tego paradokumentu. Obejrzałem dwa odcinki i powiedziałem mu, że chyba o*ipiał i nie będę oglądać tego chłamu. Kazał mi wytrwać przynajmniej do końca sezonu. Wytrwałem i nie żałuję. Ciężko mi wytłumaczyć, jakim cudem pokochałem ten serial. Ta słaba reżyseria, te słabe scenariusze, ta kiepska gra aktorska u większości z nich. A jednak kiedy połączysz to wszystko ze sobą i wczujesz się w serial, zaczynasz nieźle się bawić śledząc poczynaniach tych wsiurów... No po prostu nie wiem, nie wytłumaczę tego.. Po prostu trzeba obejrzeć ;)

• DoomedMistress ocenił(a) ten serial na: 8

Pepsi_Boy Miałam podobnie na początku, a po 8 sezonach czuję się jakby Ricky i reszta byli moją rodziną :P I pomimo, że mieszkają w gównianych warunkach, patrząc na nich co jakiś czas powtarzam sobie "kurde, jak oni tam mają zajebiście" ;) Jak skończę oglądać będę czuć pustkę w sercu.

• pinkeen ocenił(a) ten serial na: 8

Pepsi_Boy Mnie się wydaje, że to nie tyle chodzi o wciągnięcie się co o rozwój twórców. Mam wrażenie, że nie do końca wiedzieli jak to ma wyglądać na początku, dopiero od 3 sezonu widać zamiar, ukształtowanie postaci - jest równo i ciekawie.

Jeszcze tak daleko nie dotarłem ale podobno od 11 sezonu zmienili koncepcję, bohaterzy nie są świadomi obecności ekipy filmowej i to już nie to samo.

• uczucia_ambiwalentne ocenił(a) ten serial na: 9

Pepsi_Boy kiepska gra aktorska? Chyba nie oglądaliśmy tego samego serialu. Większość aktorów tu, mimo że chyba wszyscy byli naturszczykami to grają wybitnie.

• Kubala_82 ocenił(a) ten serial na: 9

uczucia_ambiwalentne Zgadzam się. Moim zdaniem gra aktorska jest najmocniejszym punktem tego serialu. Oczywiście, w większości jest przesadzona, ale to jest celowe bo takie są te postacie. Natomiast wszystko jest mega naturalne - dokładnie tak zachowywaliby się ci ludzie gdyby istnieli :)

• uczucia_ambiwalentne Gra aktorska byla swietna. Do tej pory zastanawiam sie czy aktor grajacy Jima Laheya faktycznie nie walil wodki na planie :) Glownie przez te przepite oczy i zapyziala, spuchnieta twarz :)

• MegaSzczota ocenił(a) ten serial na: 7

Pepsi_Boy miałem identycznie, koledzy mi podesłali kilka scen m.in z gapieniem się na bebech a ja tylko zastanawiałem się co jest zabawnego w bandzie złodziei-idiotów którzy tylko palą i chleją

sam nie do końca rozumiem jak to się stało, że tak polubiłem ten serial. Na pewno na korzyść działają tu dwie rzeczy:
    1) serial ma naprawdę lekką oprawę. Nawet Cyrusa przestałem traktować serio i z denerwującego gościa stał się jednym z moich ulubionych bohaterów który mnie bardzo rozbawia swoją postawą i mu kibicuję. Ten serial jest po prostu jedną wielką, że tak się wyrażę, beką. Wiele żartów przypomina mi te które sam z kolegą wymyślałem w gimnazjum i liceum. Niejedna scena przypomina mi też moje własne wygłupy
    2) ten serial jest o menelowatych ludziach ale więź między nimi jest bardzo ludzka. Moim zdaniem to jest bardzo mocny argument. Ci ludzie są durnymi złodziejami ale lubią siebie, szanują, kochają, dbają, tęsknią. Są w stanie wiele dla siebie nawzajem przejść, wiele poświęcić. Myślę, że bez tego ten serial nie odniósłby takiego sukcesu.

• MegaSzczota ocenił(a) ten serial na: 7

MegaSzczota ah no i zapomniałbym: z innym lektorem też nie byłoby to samo. Wszystko to tworzy niezwykłą całość xd