PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733063}

Unkind Women

Chag-ha-ji anh-eun yeo-ja-deul
6,5 23
oceny
6,5 10 1 23
Chag-ha-ji anh-eun yeo-ja-deul
powrót do forum serialu Chag-ha-ji anh-eun yeo-ja-deul

Drama roku

ocenił(a) serial na 10

Jak na razie dla mnie.

użytkownik usunięty
Szybszy

Takie samo gówno jak ty, widać podobieństwa się przyciągają. Poza tym tu nie ma dupiasto-cycatych babek, bo tylko to ci w tym pustym czerepie

ocenił(a) serial na 10

zrucham cie porzadnie w gardlo, albo w dupe do wyboru, i jedno i drugie da ci szczescie na nowy rok

użytkownik usunięty
Szybszy

Woooow fascynująca drama.... historia głównie jakichś dziadków pokrzywdzonych przez życie...w sumie chyba do ciebie pasuje, co nie dziadku (pokrzywdzony przez życie)? ;) a na dokładkę obciągnij se fiuta kapuściany głąbie

ocenił(a) serial na 10

za bardzo filozufujesz moje dziecko, przestan gadac, szkoda czasu, dupa w gore , glowa w dół

użytkownik usunięty
Szybszy

żebym to ja chociaż czytała twoje pierdołowate odpowiedzi xD a tak w ogóle nie obrażaj gniotku Korei i koreańskiego kina, oglądając je, nie po to koreańscy twórcy filmowi wkładają tyle wysiłku, żeby potem takie nico jak ty obrażało ich dzieło. Poza tym życzę ci wszystkiego co najgorsze, samych pasm nieszczęść :) a najlepiej zdechnij brzuchaty januszu

ocenił(a) serial na 10

tak bardzo lubisz piać, ale na razie nic z tego , zlapie cie za wlosy i zerzne pałą az po gardelko, spuszcze ci sie w buzie na zdrowie zebys byla zadowolona, tylko nie zadław sie i pamietaj ze z pelną buzią nie wypada Damie konwersowac

użytkownik usunięty
Szybszy

jasne jasne, na pewno czytałam ;) mów do mnie jeszcze januszu xD

ocenił(a) serial na 10

liz mi rowa, liż ogromny brzuch w nagrode nasram ci na twarz za twą cudowną przenikliwosc

ocenił(a) serial na 10

wbije sie miedzy poslady i zlapie za wlosy, bede posuwal cie na pieska jak suczke

użytkownik usunięty
Szybszy

mów do mnie jeszcze januszu :P bezwartościowy śmieć

ocenił(a) serial na 10

uwielbiam patrzec jak starasz sie cos powiedziec, dlawiac sie moim smakiem

użytkownik usunięty
Szybszy

stary pryk z wykształceniem co najwyżej zawodowym, jak wiadomo odsetek osób ze starej generacji posiadających wykształcenie wyższe nie przekracza nawet 50%, stąd się biorą te wszystkie sfrustrowane janusze takie jak ty :) sram na ciebie
P.S. mów do mnie jeszcze xP

ocenił(a) serial na 10

ale mi stanął , z twojego belkotu wnioskuje ze znow masz ochote , zrucham cie gleboko w dupe pod wplywem twojej kwiecistej wymowy, twoje przemyslenia sa rownie niezwykle glebokie, po raz kolejny obficie spuszcze siew ciebie jak ogier w zad klaczy, oznacze swoje terytorium

użytkownik usunięty
Szybszy

jasne jasne, na pewno czytałam ;) wypisuj dalej januszu :P

ocenił(a) serial na 10

najpierw przelknij moja sperme madrosci, tak wszechstronnie wychowana panienka powinna wiedziec, ze z pelną buzia nie wypada rozmawiac

użytkownik usunięty
Szybszy

jasne jasne, na pewno czytałam ;) wypisuj dalej januszu :P chętnie strzeliłabym ci w łeb, wydalino

ocenił(a) serial na 10

o tak, twoje pojemno gardlo robi forore na filmebie

użytkownik usunięty
Szybszy

Nudzisz mnie niewymownie. Ciągnąłbyś każdą jałową dyskusję do końca świata, byle tylko pisać ,,o, nie poddam się, zobaczysz, jestem lepszy, przebiję cię w dyskusji'' haha na mnie takie coś nie działa xD zacznijmy od tego, że nie przeczytałam ani jednej twojej wypowiedzi, więc niczym mnie nie uraziłeś, równie dobrze możesz gadać do ściany, ona lepiej cię wysłucha. A ty p...y czytasz wszystko, jak sądzę :P oglądaj se dalej w swojej samotni tę dramę dla emerytów januszu (która miała bardzo niską oglądalność:) Poza tym życzę ci wszystkiego co najgorsze, samych pasm nieszczęść. A najlepiej nie obrzydzaj krajobrazu i zdechnij

ocenił(a) serial na 10

jestes tylko gadajacym pojemnikiem na sperme

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones