PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780804}
6,8 917
ocen
6,8 10 1 917
Channel Zero: The No End House
powrót do forum serialu Channel Zero: The No-End House

Dużo lepszy od 1 sezon, o ile 1 sezon był dosyć słaby i przegadany, tak tutaj już po 1 odcinku podoba mi się bardziej niż 1. Ciekawie buduje klimat, wprowadza niepokój i przede wszystkim cały czas coś się dzieje.
Fakt że ten sezon jest na podstawie jednej z ciekawszych i dłuższych oraz bardziej rozbudowanych creepypast. Czuję niedosyt ale i tak jak na 1 odcinek wystarczyło. Jestem ciekawy co będzie dalej i jakie pokoje jeszcze wymyślą (których w istocie jest o wiele więcej niż 6 w końcu to Dom Bez Końca), jak na razie zgaduje że ten typek z plecakiem tak naprawdę szuka swojej dziewczyny (którą zgaduję była ta dziewczyna z samego początku) i dlatego ani go nie bawią te rzeczy ani nie straszą, on po prostu wszystko wie i przyszedł przygotowany (zakładam że w plecaku ma sporo przydatnych rzeczy), z misją odnalezienia dziewczyny (lub po prostu bliskiej osoby, bo nie wiem czy na 100% to była jego dziewczyna czy może siostra), dlatego też ostrzegł resztę że jeszcze nie jest za późno, ale jak to zawsze bywa w takich filmach/serialach młodzi nie posłuchali. Teraz pewnie zostali podzieleni na 2 grupy, dziewczyny wywaliło do ich własnego koszmaru i chłopaków do ich (z wyjątkiem właśnie tego z plecakiem który zapewne jest gdzieś sam z wyznaczonym celem). Czekam na więcej bo na razie jestem zaintrygowany.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Podoba mi się, bardzo klimatyczne, Aishę Dee uwielbiam, nawet są bardziej "artystyczne" ujęcia, bardzo pod mój gust. Chciałbym, żeby więcej czasu poświęcili na każdy z pokoi, ale może uda im się dobrze rozwinąć ten szósty albo pojawią się kolejne. Niemniej, czekam na kolejne odcinki i jestem bardzo pozytywnie nastawiony. A, pierwszego sezonu nie widziałem - nadrobię później.

ocenił(a) serial na 7
Kierokat

Zgadzam się ze wszystkim, mnie osobiście 1 sezon zawiódł trochę, bo miał słabszy moment, plus sporo momentów nudy i przegadań a same postacie (oprócz jakichś 2) nie były zbytnio do polubienia, to co miało tam straszyć bardziej mnie śmieszyło i wyszło jak dla mnie słabo, może nie najgorzej ale tak full 6 za cały sezon, więcej bym nie dał, za to ten, widać tu poprawę jak i w klimacie tak i w ścieżce dźwiękowej, ujęciach i ogólnie. W creepypaście właśnie każdy z pokoi był opisywany długo i szczegółowo co budowało fajny klimat, ale myślę że właśnie pokoi jest dużo więcej (jak pamiętam w creepypaście też pokoi było więcej), więc myślę że po prostu po 6 przechodzi się przez ten próg kiedy nie ma już odwrotu (dlatego nikt kto doszedł do 6 nie wrócił) i jest się uwięzionym w niekończącym się liczbie pokoi/"światów" tak na razie przewiduję.

Rrouge

Witam. Gdzie udało Ci się obejrzeć pierwszy odcinek?

ocenił(a) serial na 8
tanbuelo

piratebay :) Polecam !

marcueus

Dzięki za odpowiedź, ale już znalazłam. Kanał SyFy zamieścił cały pierwszy odcinek na youtubie. Pewnie zrobili to na zachętę, a więc pozostałe trzeba będzie pozyskiwać z mniej legalnych źródeł. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones