PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733569}
7,4 1 738
ocen
7,4 10 1 1738
Charlotte
powrót do forum serialu Charlotte

Serial ma bardzo ładną kreskę,muzykę i fajną fabułe,mimo ze pare odcinkow bylo dosyc nudne,ale nie ma co sie w tym punkcie rozpisywać bo wszyscy juz o tym pisali. Za to jak dla mnie zle bylo zakonczenie i to jak potraktowano innych uzdolnionych.
Ogolnie od tego momentu jak ten starszy naukowiec wyjasnial glownemu bohaterowi skad sie wziely te zdolnosci i tlumaczyl ze to choroba ktora trzeba wyleczyc szczepionkom czulam niesmak. Mimo calego tego gadania o tym zeby to po to by ich bronic nie rozumiem jak np.zdolnosc do leczenia innych mialy by byc niebezpieczne.Po za tym zdolnosci np. parapsychologiczne jakie miala Misa czyli bycie medium posiada i posiadalo wielu ludzi na swiecie wiec nikt nie bylby zainteresowany ta moca w celu przeprowadzenia eksperymentow medycznych. Zdolnosci byly zabierane innym czesto z niepotrzebna brutalnoscia i kibicujemy temu bo robi to glowny bohater(z ktorym ogladajacy zawsze sie utozsamia) a tak naprawde nie ma moralnego prawa zabierac innym ich umiejetnosci. Bylo to tlumaczone tym ze rzad moze sie, i nie bylo by to oczywiscie nic dziwnego znajac wladze,zabrac za takie osoby,twierdzac ze sa niebezpieczne,i tak w istocie bylo bo odpowiednio duza grupa moglaby np.obalic jakis zly rezim,czyli w sumie zrobiono im przysluge.Wiem ze to tylko anime,ale bylo tam duzo nie logicznych sytuacji o ktorych nawet nie chce mi sie wiecej rospisywac.

ocenił(a) serial na 6
magiczna16

Albo ta ostatnia dziewczynka, której mocą była nadzwyczajna odwaga... Zgadzam się z tym, że z pewnością nie wszystkie moce były niebezpieczne, i odbieranie ich nie było całkiem w porządku. Ale chodziło o nadrzędne dobro - o to, żeby już nikt na świecie nie miał mocy, i żeby tym samym wszyscy ich byli posiadacze byli bezpieczni i mogli żyć normalnie. Oczywiście to wciąż wątpliwe moralnie, ale jestem w stanie zrozumieć że zrobił to bo nie widział innego sposobu, żeby wszystkich uratować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones