PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787155}

Charmed

5,6 989
ocen
5,6 10 1 989
Charmed
powrót do forum serialu Charmed

A ile po pilocie?

ocenił(a) serial na 8

Ile po pilocie trzeba będzie czekać na sezon? mam nadzieję że nie będą sie rozdrabniać na kawałeczki 1 sezon rocznie.

ocenił(a) serial na 8
filmmaniak_3

a i licze że ktoś doda link gdzie można będzie to obejrzeć z napisami:)

filmmaniak_3

Ja to liczę na lektor ale to pewnie trzeba będzie trochę na niego poczekać :)

ocenił(a) serial na 8
MarasO6

ja też nawet mam pomysł na jakiego, Olejniczaka tego co robił oryginalny lektor ale na to nie ma szans. Ale zaskoczyl mnie klimat. Wie ktoś kiedy następne odcinki?

filmmaniak_3

masz juz moze linka gdzie mozna obejrzec odcinek z napisami czy nie?

MarasO6

Zdecydowanie nie warto.

MarasO6

jak chcesz link gdzie z napisami obejrzysz online za darmo to napisz priv, bo chyba nie mozna tu reklamowac takich stron.

filmmaniak_3

Oby tego nie kontynuowali. Już lepiej odpalić oryginalną serię, bo tu to jakieś kosmiczne nieporozumienie. Komuś się chyba gatunki pomyliły. Więcej dają "poprawności politycznej" niż magii. Słabe aktorstwo, efekty jako takie (biorąc pod uwagę możliwości to lepsze były w starej serii).

Venomix

aha no ciekawe co bedzie dalej ale i tak to chcialbym obejrzec z ciekawosci chociaz jak to wyszlo o ile znajde te napisy

ocenił(a) serial na 8
Venomix

Nie no było ok mamy 3 demony czy 2 to było super a lodowy demon był klimatyczny. Nie mówmy nie bo to jednak ma potencjał ja myślę że za sezon czy następnym będzie coraz lepiej.
Póki co odnosi sie wrażenie że chcieli za dużo pokazać ale klasa za klimat. Bo mi tego klimatu obecnie w serialach fantasy brakuje.

filmmaniak_3

Filmmaniak_3 a ty znalazles ten odcinek z napisami?

filmmaniak_3

Tylko po co czekać sezon czy ileś tam w tym przypadku, skoro można sobie spokojnie odpalić oryginalną serię, gdzie wszystko jest jak należy? Szkoda, że wybrali remake (i to w takiej formie) zamiast pomysłu o kontynuacji z córkami głównych bohaterek oryginalnej serii.

Venomix

No wiadomo ja do oryginalnej serii wrócę napewno nie raz nie dwa bo to mój ulubiony serial ale narazie jestem ciekaw tego odcinka jak wyszedł i dlatego wypytuje o te napisy czy już są bo chce zobaczyć z ciekawości jak wyszedł ten odcinek

MarasO6

Ja oglądałem bez napisów. Jeśli znasz podstawy angielskiego to nie będziesz mieć problemu ze zrozumieniem - nie używają skomplikowanej mowy ;)

ocenił(a) serial na 8
Venomix

ja jestem raczej Fracuskojęzyczny więc tu mój problem właśnie jakieś tam hasełka wyłapuje ale to za mało na zrozumienie dialogu czy zdania

ocenił(a) serial na 8
Venomix

tak wgl to netflix ile udostępnił odc?

filmmaniak_3

na Netflixie raczej tego nie ma. oni jak już to dają cały sezon, a ten serial będzie(?) emitowany w typowej ramówce w amerykańskiej tv. jeśli Netflix się na ten serial zdecyduje to raczej w przyszłym roku, gdy będzie mógł wykupić cały sezon.

ocenił(a) serial na 8
Venomix

dziwi mnie brak napisów jeszcze, tymbardziej że tłumaczka z pewnej strony fili sie zasięgała że dziś będą. Cóż .... Klapa

filmmaniak_3

No właśnie też jestem ciekaw kiedy będą te napisy

ocenił(a) serial na 8
MarasO6

Nowe informacje mam i szczerze nie bardzo podoba mi się zabieg, podobno teraz był tylko pilot a serial jako seria 1 wyjdzie 2019r. serio?

filmmaniak_3

znaczy jak oglądałem promo to tam było pokazane, że normalnie w następną niedzielę będzie kolejny odcinek

MarasO6

Podobno są na "gryzoniu" mp20a.

filmmaniak_3

21.10 drugi odcinek ma byc, a nastepny tydzien pozniej.

ocenił(a) serial na 8
HuggyBear

to czekam:) coś czuje że duch światłości nie jest duchem światłości ale podejrzenia zostawię dla siebie:D

ocenił(a) serial na 4
filmmaniak_3

http://www.myseries.pl/czarodziejki-charmed-2018/1x02-754/
proszę

ocenił(a) serial na 8
kingajkari

dziękuję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones