PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787155}

Charmed

5,6 988
ocen
5,6 10 1 988
Charmed
powrót do forum serialu Charmed

Główne bohaterki

użytkownik usunięty

Ale one brzydkie

A dla mnie wyglądają normalnie - Zresztą uważam że nie ma to większego znaczenia, najważniejsze jest to czy pasują do sowich postaci .

Nie są brzydkie, co prawda nie mają "hollywoodzkiej" urody, ale dla mnie to plus ;)

Jezu czy to jest recenzja?! żenada Filmweb ma jakiś poziom Zachowajmy go może a nie jak w polskiej polityce rządzących please

smykowicz77

filmweb i poziom hahahahahaahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD skisłem w choj!

ocenił(a) serial na 3
smykowicz77

Gdzie ty widzisz tu recenzje? To nie jest recenzja - sugeruje zapoznać się z definicją tego słowa -, a zwykła opinia na temat wyglądu aktorek, do której każdy ma prawo, oczywiście uzasadnienie, lub przynajmniej użycie pełnego zdania byłoby na miejscu, ale nie zmienia to sedna opinii, że dwie z głównych bohaterek jest zwyczajnie brzydka :>

Komentarze na temat polityki również uważam za nie na miejscu, w końcu to portal filmowy, oraz serial mimo oczywistej stronniczości politycznej nie jest serialem politycznym.

ocenił(a) serial na 6

Tez uwazam, ze te dwie latynoski maja urodze nieprzyjemna jednak dla oka. Brakuje wniej hramonii, nawet takie przecietnej. Za bardzo mi to odwraca uwage od postaci i gry na ekranie. Nie musza byc jakies cudne i w typie urody akceptowalnej po calosci, bo dzis jak patrze jest wlasnie tendecja do wsadzania wyraznie brzydkich ludzi do filmow i serialow, ale ja jednal oczekuje wlasnie jakiegos takiego podstawowego poziomu wizulanego. Nie chce aktora z typem urody, twarza, ktora bedzie mnie razic tak samo jak razi mnie kompletnie zle wykonana postac w grze komputerowej. A jezeli ma jakiegos pieprzyka na gbie, to go zamalowac albo usunac. To nie sa programy domumenatlane, to jest fikcja, ktora ma nas tez podniesc na duchu, a nie przypominac o tym jal bardzo mozna byc niedoskonalym. Ja wiem, ze to ludzie, ale dostaja sie od branzy, a przynajmniej powinni, z dwoch podowod, sa naprawde mili dla oka albo maja niezaprzeczalny talent aktorski, ktory powaznie potrafi przycmic wszelkie mankamenty. W momencie kiedy do czynienia mam z serialem, gdzie bohaterki nie sa tak naprawde przecietne, a poza tym magiczne, to raczej trudno mi zaakceptowac zly odbior ich facjat na ekranie.
Taka Amy z Teorii, tez przeciez nie jest ladna, ma twarz charakterystyczna, ale niewywoluje u mnie dyskomfortu, poza tym to rzeczywiscie dobra aktorka, a poprawiona tu i tam potrafi tez niezle wygladac. Zupelnie mi nie przeszkadza jej brak urody i nawet pobrzydzanie jej jeszcze dodatkowo. A tutaj nie wiem, nie moge przywyczaic sie do tego dupiastego podbrodka i zabowatej twarzy. Moze kiedys to nastapi, ale poki co lapie sie na tym, ze sie krzywie.
No i jak pisalam w innym watku, jest to wyjatkowo niefajny zestaw cech latynoskich, tak samo jak mozna wybrac niefajny zestaw cech bialych, czarnych czy azjatyckich i miec wrazenie, ze dana osoba jest brzydka, cokolwiek beda robic charakteryzacja. Oraz przez to one mi sie myla. Ciezko mi je odroznic od siebie.

jak sie nie znasz na wygladzie to sie nie wypowiadaj

użytkownik usunięty

"Ale one brzydkie"

Co racja to racja zwykle zaczynam oglądanie takich seriali dla ładnych pań - pierwsze "Czarodziejki"
to też głupotka na każdym etapie ale przynajmniej można było zawiesić oko na "przodzie i tyle" bohaterek,
tutaj mamy taki sam poziom jak w jedynce ale pasztety dyskwalifikują definitywnie ten serial w moich oczach.

Uprzedzę ewentualnych oponentów - "przód i tył" pań to nie jest jedyne kryterium przy wyborze
tego co oglądam - wystarczy sprawdzić mój profil.

pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones