PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787155}

Charmed

5,6 989
ocen
5,6 10 1 989
Charmed
powrót do forum serialu Charmed

Zlikwidujcie spacje
https: // www.youtube.com/watch?v=wswvNZveNHc

Wercia1501

Chociaż oczywiście dam szansę serialowi gdyż lubię oryginał jeszcze z dzieciństwa, ale niestety zwastun rebootu wygląda słabiutko - Jak z taniego horroru .

buterfly

Zwiastun wygląda tragicznie. Zaczęłam nawet się zastanawiać, czy nie jest to zrobiono przez fanów. Zacznę oglądać serial, ale nie mam za dużo oczekiwać.

Wercia1501

Dla mnie zwiastun wygląda słabiutko :) - Ale też nie mam dużych oczekiwań, po scenarzystach można się było już tego spodziewać .

Wercia1501

Niestety zamiast zachować ducha pierwowzoru poszli w przeciwną stronę (przynajmniej na to wskazuje zwiastun). Raczej obejrzę, przez sentyment do oryginału, ale 'fajerwerków' się nie spodziewam...

pianaa13

W stronę taniego wystylizowanego horroru ): .

Wercia1501

Oglądam zwiastun i kwaszę się jak przy jedzeniu cytryny... oby to poprawili jak najprędzej...

anthonyperette

Raczej wątpliwe - Premiera jesienią tej tego roku jedyne co może uratować ten serial, to zmiana scenarzystek o ile nie dostanie cancelu po 1 sezonie .

buterfly

patrząc na jakość to cancel może być nawet po połowie sezonu.

anthonyperette

Wizualnie oczywiście można mieć takę wrażenie :) - Natomiast jestem ciekaw co wymyślą pod względem fabuły, choć tutaj też nie liczę na cud .

Znając jednak The Cw nawet jeżeli serial okaże się klapą, to pozostaną wtedy na pierwszym sezonie.

anthonyperette

Myślę że młodszej widowni, (do której ewidentnie skierowany jest serial), nowe czarodziejki przypadną do gustu, stąd raczej cancela nie będzie, a przynajmniej nie od razu.

pianaa13

A czy wiadomo kiedy dokładna premiera serialu - Bo nie mogę znaleźć o tym info :)

buterfly

Z tego co wyczytałem to 14 października ;)

pianaa13

To by się zgadzało bo na Wikipedii wyczytałem że premiera pierwszego odcinka będzie właśnie w niedzielę :)

Wercia1501

bardzo słaby zwiastun

Blair

Pytanie czy fabularnie też :) - Ale niestety po scenarzystkach też się tego spodziewam .

Wercia1501

Co za okropieństwo :( Nie wiem jak oni mogą tak szargać pamięć oryginału

Karsavina

Oryginał tez nie był rewelacyjny ale dobrze się go oglądało - Mimo że zwiastun jest strasznie słabiutki, to jestem ciekaw jak potoczy się fabuła serialu .

buterfly

Faktycznie, nie był rewelacyjny ale dużo ludzi darzy go sentymentem. Ja jestem ciekawa czy nowa wersja się przyjmie, czy skasują ją po pierwszym sezonie

Karsavina

Podejrzewam że niestety pod względem oryginału i sentymentu będą ocenić nowy serial - Osobiście nie będę porównywał do starej wersji bo uważam że nie ma to sensu, natomiast ważne dla mnie będzie fabuła no i klimat.

Co do klimatu to szkoda że poszli w zbytni młodzieżowy styl, bardziej oczekiwałem mroczniejszego podejścia w stylu ''Nie z tego świata''

ocenił(a) serial na 3
buterfly

No Supernatural w kobiecym wydaniu,mroczny i krwawy to mi się marzy ale nie zrobią kolejną pierdołę jakich wiele.

basiula9

Zapowiadano ''Supernatural'' w kobiecym wydaniu, z tego co wiem jednak zrezygnowano z pomysłu .

Co do Czarodziejek one nigdy nie były krwawe więc od rebootu tego nie oczekuje, ale też zwiastun nowej wersji zalatuje mi zbytnio młodzieżowym horrorem .

ocenił(a) serial na 3
buterfly

Wayward Sister im nie wyszło,szkoda.Nowa Sabrina ma być mroczna.Po zwiastunie to wygląda jak kopia Czarownic z East Endu.

basiula9

Też mi tak właśnie zaleciało tym serialem :)

Czekam tez na nowego ''Hellboya'' który ma być horrorem i jest tworzony z kategorią R .

ocenił(a) serial na 3
buterfly

Wkurzają mnie te rebooty czy jak to nazywają.Nowe Czarodziejki, Sabrina,Roswell a i nowa Buffy ma być bez Buffy dla mnie to jedna wielka profanacja.

basiula9

Cóż to kwesta gustów - Akurat uważam że Sabrina zapowiada się świetnie, tak samo zresztą jak Hellboy - Co do Buffy to będzie to nowa pogromczyni .

Wercia1501

Serial po zwiastunie wydał mi się całkiem dobry,ale mnie on bardziej przypomina serial czarownice z East Endu ;)
niż czarodziejki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones