PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647835}
8,0 13 819
ocen
8,0 10 1 13819
Chicago Fire
powrót do forum serialu Chicago Fire

Jak myslicie wróci jakos go lubialem w tym serialu??

ocenił(a) serial na 10
sponsi16

Nadzieja jest i zawsze będzie. To jest najważniejsze, że twórcy serialu go nie uśmiercili ;-) Tak myślę, że jak już nie będą mieli co kręcić, to chociaż na jeden odcinek powróci i powie, co u nas słychać. Chciałabym, żeby wrócił i powiedział nam wszystkim, że jest mu tam również dobrze. Fajny był z niego chłopak, mój ulubieniec od pierwszego odcinka ;D Jesteś może na bierząco z odcinkami? ? Bo ostatnio znowu wspominali o Shay, więc teraz powinni wziąć się za Millsa xDD

ocenił(a) serial na 9
ChicagoFireD

Oby nie wrócił....Od samego początku wkur.iał mnie swoim trybem obrońcy moralności i zupełnie absurdalnym zachowaniem w różnych sytuacjach a także fochem o byle błahostkę...Jego postać była sztuczna, naiwna i zbyt idealna....taka osoba nie przeżyłaby długo w prawdziwym świecie.
Mnie niepokoi trochę że znów szykują nam konflikt Casey - Severide. Ostatni odcinek ewidentnie to zapowiada a już mam dosć co sezon przynajmniej raz się muszą pożreć i zachowywać jak śmiertelni wrogowie by potem isę ładnie pięknie pogodzic.....Czuje że znów taka sytuacja nadchodzi i zastanawiam się czy twórcom kończą się pomysły,bo od czasu do czasu wracają do ogranych już numerów.

ocenił(a) serial na 10
FeRu89

Ja natomiast tak nie myślę. Uważam, że to co teraz jest między nimi, to tylko chwilowe udowodnienie sobie, kto ma rację. Myślę, że nie będzie żadnej kłótni, bo to byłoby bez sensu kłócić się za kogoś obcego. Z resztą obejrzymy zobaczymy, kto z nas ma rację ;-)

ocenił(a) serial na 9
sponsi16

Proszę, nie. Najlepszy krok scenarzystów, że się pozbyli tej jęczącej mimozy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones