PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647835}
8,0 13 820
ocen
8,0 10 1 13820
Chicago Fire
powrót do forum serialu Chicago Fire

usmiercą caseygo severida hermana i moucha? chociaz pewnie mouch juz kaput

ocenił(a) serial na 9
Marko81

Tak sądzę, że Mouch odwali kite bo już po zawale lezał nieruchomo z otwartymi oczami także na 90% odszedł akurat podczas swojej ostatniej zmiany w życiu , ale Herman i Casey raczej przeżyją,jakby nie patrzeć Casey to główny bohater a Hermat to w wielu sondażach najbardziej lubiana postać,także wątpie by ich uśmiercili,chyba że chcą stracić oglądalność......
W każdym razie nie ma co gdybać ale trzeba czekać do jesieni...Ech jak ja nie lubię takich cliffhangerów,bo chciałoby się właczyć od razu kolejny odcinek a trzeba czekać kilka miesięcy. Chicago Med podobnie się skończyło,a o dziwo CPD miało bardzo fajny finał,z ciekawym zakonczeniem zostawiajacym sporo pytań i wątpliwości,jednak było to kompletne zakończenie sezonu, a nie tanie "rach ciach ciach" jak tutaj
W kazdym razie trzeba czekać i śledzić materiały promocyjne oraz wywiady i moze bedzie wiadomo szybciej co i jak z ekipą wozu 81

FeRu89

med dla mnie nudne skonczyłem ogladac po pierwszym sezonie nudzi mnie tematyka medyczna chyba ze jest przeplatane z wątkami sci-fi , fantasy itd...

ocenił(a) serial na 9
Marko81

Med owszem nie jest takiego poziomu jak chociażby Ostry Dyżur czy początki Grey's Anatomy a tym bardziej Dr House (moj ulubiony serial medyczny) ale jest w nim sporo ciekawych przypadków i serial zdecydowanie się rozkręcił w drugim sezonie....
Chicago PD to najlepszy serial policyjny od czasów Shield czy The Wire,zwłaszcza że od kilku lat przodowały tylko rożne odmiany CSI,które sa durne i naiwne.....
/Szkoda mi Chicago Justice bo lubię tematykę sądową i kilka odcinków było świetnych jednak ostatnio Philip Winchester nie ma szczęścia od seriali bo to już drugi po fajnym The Player który się kończy po pierwszym sezonie. Szkoda wielka bo to utalentowany aktor i pokazał już w Strike Back że ma zadatki na gwiazdę kina akcji pokroju Jasona Stathama.
Mam nadzieję,ze Antonio wróci do PD a i ekipa z Justice będzie się częściej pokazywać w PD w trakcie śledztw

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones