PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647835}
8,0 13 817
ocen
8,0 10 1 13817
Chicago Fire
powrót do forum serialu Chicago Fire

Jak dla mnie serial zapowiadał się bardzo dobrze, kilka odcinków było ok, a od jakichś 3-4 wieje
nudą. Oglądam bo mam nadzieję, że coś się rozkręci, ale jak tak dalej pójdzie to odpuszczę. Nie
zdziwiłoby mnie gdyby go skasowali.

marcysia_mis

A mi jakoś przypadł do gustu. Nie jest to serial bardzo dobry ani wybitny jest wręcz przeciętny, ale na wieczory zimowe jak znalazł. Czego można się spodziewać w serialu o strażakach?? Akcja akcja i jeszcze raz akcja ciekawie przepleciona różnymi perypetiami bohaterów. Ani jednego ani drugiego nie ma za dużo tylko w sam raz. Z tym, że jest nudny nie zgodzę się. Był interesujący motyw z detektywem zastraszającym Casey'ego. Myślę, że scenarzyści jeszcze czymś nas zaskoczą. Mnie intryguje co będzie dalej z Casey i Dawson która się w nim podkochuje. Z tym zdjęciem z anteny możesz mieć rację ponieważ wydaje mi się, że serial nie ma zbyt dużej oglądalności. Powiem tak płakać nie będę jak przestaną go emitować ;]

ocenił(a) serial na 10
cryingslave

tez tak myślę jest nudnawy

ewciaa720

Ale ja uważam wręcz przeciwnie, nie jest nudny ;]

ewciaa720

I dałaś 10/10?

ocenił(a) serial na 10
Destr0

a tak sobie klikłam dla przyjemności

ocenił(a) serial na 10
ewciaa720

i dla tego że tam gra dwóch moich ulubionych aktorów

ocenił(a) serial na 10
cryingslave

z tego co wyczytałam to 2 sezonu nie będzie

ewciaa720

pewnie niska oglądalność?

ocenił(a) serial na 10
cryingslave

właśnie

ocenił(a) serial na 7
ewciaa720

serial wcale nie ma niskiej oglądalności i we wszystkich rankingach ma raczej opcje - bezpieczny.
Oglądalność nie jest rewelacyjna ale nie jest zła ... powiedziałabym ze jest jakoś 60% na 2 sezon wszystko zależy od włodarzy stacji i tego co maja na nowy sezon ( gorzej jeśli maja dużo projektów które w ich oczach moja byc hitami na nowy sezon )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones