PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647835}
8,0 13 820
ocen
8,0 10 1 13820
Chicago Fire
powrót do forum serialu Chicago Fire

Witam. Czy Chicago Fire to typowy procedural bez głównego wątku jak CSI?

ocenił(a) serial na 10
Belsnizkel

Witam :)
Dobre pytanie powiem Ci szczerze. Jestem największą fanką tego serialu, ale ciężko mi Tobie na nie odpowiedzieć. Rozumiem, że też systematycznie oglądasz CF !!!??? Bo ja nie przegapiłam, ani jednego odcinka. I w każdym epizodzie (no jak wiadomo :) strażacy i paramedycy wyjeżdżają na nowe akcje i na każdych z tych akcji dzieje się, co innego - a to były takie akcje, gdzie ludzie mieli jakiś prywatny, własny problem, który potrafili rozwiązać ratownicy lub np. strażacy ratowali jakąś osobę i później mieli przez nią jakieś problemy. No sama pomyśl realistycznie, że w większości akcji, na które wyjeżdża strażak - dzieje się, co innego - nieważne czy to jest kolejny pożar, wypadek, czy zawalenie gruzów - zawsze są nowe miejsca i nowi poszkodowani i w przeróżny sposób ratownicy robią wszystko, aby ich uratować)
A poza swoją pracą - w CF ukazane są również własne problemy strażaków i sanitariuszy z 51. I są one przeważnie kontynuowane, jeśli jest taka potrzeba w nowym, kolejnym odcinku. Więc, czy CF ma główny wątek? ? Myślę, że jest ten z pierwszego odcinka : że Casey z Severide'em obwiniają się wzajemnie o śmierć Darden'a. Ale jeśli zachodzi taka potrzeba ( w tym przypadku - pomoc Hermann'owi i Casey'emu, gdy zawalił się pod nimi strof i spadli kilka pięter w dół ) godzą się, bo przecież są, jak rodzina. I z każdym dniem ratują życie i dobytek poszkodowanych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones