PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647835}
8,0 13 817
ocen
8,0 10 1 13817
Chicago Fire
powrót do forum serialu Chicago Fire

Właśnie przeczytałam, że Taylor Kinney (Kelly Severide) zaręczył się z... Lady Gagą! Nie miałam pojęcia, że jest jej partenerem. Lubię jego postać Severide'a, a i w innych produkcjach też nieźle wypada, a tu takie zaskoczonie, tak bardzo negatywne. Sprawiał wrażenie ogarniętego, rozsądnego faceta z dobrym gustem. -_-
Już nie będę na niego patrzeć tak, jak kiedyś. Nawet nie będzie mi żal, jak jego postać zostanie uśmiercona...

ocenił(a) serial na 8
CzerwonyKaktus

czemu zareczenie sie z kims ma byc negatywne? Lady gaga moze byc bardzo sympatyczna osoba.. a to ze jej performance jest kontrowersyjny to juz niestety czesciowo narzuca branza muzyczna ktora wymaga bys byl oryginalny bo inaczej Cie zjedza.. a druga sprawa jest taka ze gaga w normalnym makijazu nie jest wcale brzydka.. od taka normalna dziewczyna.. a skoro sa razem szczesliwi to czemu nie ? Najlatwiej jest kogos oceniac nie znajac go osobiscie

ocenił(a) serial na 7
laskowik91

Zgadzam się, prywatnie LG jest podobno całkiem przyjemna w stosunku do zwykłych ludzi, w porównaniu do innych gwiazd. <przynajmniej tak kiedyś czytałam na jakimś portalu> No i niestety cały szoł biznes rządzi się swoimi prawami i żeby się przebić do pierwszej ligi trzeba czymś zaskoczyć. Uważam ich za bardzo sympatyczną parę i nie wiem, czemu ktoś używa tu słowa 'negatywne' w stosunku do ich zaręczyn. Jeśli jest im dobrze ze sobą, to nic tylko pogratulować i życzyć szczęścia ;)

pietrusia

Jestem wielką fanką Severide'a, Gagi już niekoniecznie ( nie mój typ muzyki ) ale oglądałam wywiad jakiego udzieliła Ellen Degeneres i prywatnie jest o dziwo normalna i bardzo w porządku. Opowiadała min. jak się poznali, wygląda na to, że to on jest bardziej szalony w tym związku :o)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones