PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647835}
8,0 14 tys. ocen
8,0 10 1 13906
Chicago Fire
powrót do forum serialu Chicago Fire

Z czystym sercem mogę powiedzieć, że uwielbiam ten serial i do końca życia będę miała do niego ogromny sentyment. (I prawdopodobnie będę go oglądać, dopóki go nie anulują, bo lubię marnować czas). Jednym z powodów jest to, że pomógł mi przetrwać sesję :D Kosztem nieprzespanych nocy. Ale jednak. Poza tym pojęcia nie miałam, że temat strażaków można tak fantastycznie wykorzystać. Czyż to nie jest najseksowniejszy zawód na świecie?
Będąc jednak poważną... Odkąd uśmiercili postać Lauren German, to coś mi zgrzyta. Oglądam, bo oglądam, ale to już nie to samo. Najnowsze odcinki są dalekie od poziomu tych z pierwszego sezonu. Niechaj Jesse Spencer znajdzie sobie coś innego, bo jego bohater obecnie jest traktowany iście po macoszemu i jakoś nie wydaje mi się, by miało się to w najbliższym czasie zmienić.

Pytanie do fanów ChicagoEverything - warto przerzucić się na Chicago PD? Kusi mnie od jakiegoś czasu, ale dzielnie się opieram w nadziei, że nie zmarnuje kilkudziesięciu kolejnych godzin mojego życia. (Wiem, że jedno "tak" złamie moją silną słabą wolę).

ocenił(a) serial na 10
Goszka_

No witam , witam :) Ja jestem wielką fanką Chicago Fire i szczerze mówiąc ten serial kocham nad życie i do końca życia będę go oglądała, nawet gdybym musiała same powtórki, bo nowych by już nie nagrywali <3 Ale mam nadzieję, że będzie ze 100 sezonów albo i więcej, tak to jest moje marzenie xDD I tak samo, jak Tobie, bardzo brakuje mi Shay. Jest taka pustka bez niej :( No, ale niestety, takie jest życie ich i nasze, że czasem, ktoś po prostu odchodzi i rozlega się w nas ta pustka i tęsknota za tą osobą.
A tak serio - pytasz się, czy warto zacząć oglądać Chicago PD? ? Myślę, że warto :) Choć tak często nie widać w tym serialu rodzinnych relacji. Są, ale nie tak mocno i tylko na prawdę, jak się już coś dzieje. Wiadomo - policjanci, to twardzi ludzie XD Natomiast w CF widać już to po pierwszym odcinku :) I tak to mnie trochę zraża, ale poza tym jako serial jest całkiem spoko. Dużo można się nauczyć np. policyjnych sztuczek ;) I to jest w tym fajne :) Zależy z resztą, jak kto lubi policjantów lub czy się interesuje sprawami policyjnymi. Ja np, bardzo interesuję się strażą pożarną, dlatego kocham ten serial i wszystko, co z tym związane.Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
Goszka_

Ja Chicago Fire zaczęłam oglądać podczas matur, ale kiedy to było... :) Jednakże warto było, to fakt.

Na temat Chicago PD - no cóż, mi tak za bardzo do gustu nie przypadł, bo jesteśmy bombardowani serialami o policjantach tak samo się tyczy Chicago Med. Chociaż powiem, że już lepsze PD, bo w Med ta nowoczesność jest dla mnie absurdalna (może tylko dla mnie).

ocenił(a) serial na 9
luzaczka

Zdecydowałam się w końcu na Chicago PD i w sumie całkiem mi się podoba (fakt, dużo jest tego typu seriali, ale większości nie oglądam, więc mam to, co chciałam), ale Chicago Fire chyba jest bardziej w moim guście. Najnowszy odcinek mi to potwierdził.

ocenił(a) serial na 8
Goszka_

Uwielbiasz ten serial i oglądanie go nazywasz marnowaniem czasu ? Jarasz coś ?

ocenił(a) serial na 9
Kesler_2

No co Ty, ziom, narkotyki szkodzą.

ocenił(a) serial na 8
Goszka_

Masz rację.alkohol jest dużo lepszy...i zdrowszy.Najlepiej wiedzą o tym bohaterowie Chicago Fire,bo chleją go niemal codziennie w Molly.

ocenił(a) serial na 9
Kesler_2

No, totalnie! Skoro tak jest w serialu, to jakże moglibyśmy to poddawać w wątpliwość? (:

ocenił(a) serial na 8
Goszka_

Nooooooo...tak.Praca strażaka i alkohol są ze sobą ściśle powiązane.Miło było Cię poznać - Yo Yo