PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647835}
8,0 13 817
ocen
8,0 10 1 13817
Chicago Fire
powrót do forum serialu Chicago Fire

Dopiero zaczęłam oglądać serial, jestem na 1x10 i bardzo mi sie podoba. Chciałam zwrócić uwagę
na postać Jesse'go ,grał w Doktorze House i tam był przeciętniakiem. Taki slodki doktorek,bardziej
dzieciak/chłopak niż mężczyzna. Za to w Chicago Fire...... ah! Świetnie wygląda a mundur i kask mu
służą :) Znalazł się w odpowiedniej roli!
Zadziwiające, że jeszcze żadna postać nie jest dla mnie irytującą :D

otanek

Jak na mój gust wszyscy aktorzy w tym serialu są dobrze dobrani. Czym dalej tym ciekawiej i fajne połączenie wątków z życia prywatnego i pracy tak jak to było np. w dr Housie - brakuje tylko humoru Housa. Bardzo fajny serial.

ocenił(a) serial na 7
otanek

Jesse jest świetny :) Taylor też niczego sobie. Z resztą ogólnie chłopaki są fajnie zróżnicowani i cała ekipa ładnie się komponuje. Nawet wprowadzanie nowych postaci nie jest robione w jakiś irytujący sposób - szczególnie w drugim sezonie pojawi się kilka ciekawych osób i co za tym idzie związanych z nimi wątków.
A co do roli Jessego w Housie, no cóż nigdy nie byłam jego zwolenniczką. Co więcej, wkurzał mnie tam i w roli doktorka w ogóle mnie do siebie nie przekonywał. Natomiast w CHF całkiem dobrze sobie radzi i wypada o niebo lepiej. Może to faktycznie ten mundur i kask tak działa ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones