PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647835}
8,0 13 819
ocen
8,0 10 1 13819
Chicago Fire
powrót do forum serialu Chicago Fire

Jestem właśnie po ostatnim odcinku, czy raczej dwóch, kończących sezon 6. Tym razem bez wielkiej dramy i fajerwerków. Osobiście mam nadzieję, że wreszcie pozbędą się G. Dawson na zawsze, albo wyjedzie bez słowa, wróci po dłuższym czasie i Matt już nie będzie chciał jej znać. Strasznie mnie ta postać irytuje, to że wszystko wie najlepiej, sama zawsze decyduje o wszystkim, a Matt jak to cielę na wszystko się zgadza. Dobrze, że wreszcie się postawił.
Fajnie, że Kelly nie wywinął niczego z Rene, może wreszcie trochę 'ustabilizują' jego postać, bo to skakania z jednego łóżka do drugiego stawało się nudne.

Co do reszty, cóż, chyba nie będzie tak niecierpliwego oczekiwania na kolejny sezon jak ostatnio, bo zakończenie w miarę łagodne, ale może i dobrze. Ile można traum i tragedii w jednym serialu robić :)

Hiacynta_3

Mówisz i masz :o)
https://www.usmagazine.com/entertainment/news/monica-raymund-is-leaving-chicago- fire-read-her-note/

użytkownik usunięty
Ewcia78

oho:D
fajnie, bo scenarzysci kompletnie nie mieli pomyslu na nią

Ewcia78

fantastycznie :))

Serio, żadna postać w tym serialu tak mnie nie drażniła jak ona i to właściwie od pierwszego sezonu. Wreszcie będzie można oglądać bez irytacji :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones