7,6 3 131
ocen
7,6 10 3131
1 618
chce zobaczyć
{"type":"film","id":740908,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Chicago+Med-2015-740908/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Chicago Med
 • Czy tylko moim zdaniem jest ona żałosną hipokrytką?

 • mistrzyniF1 ocenił(a) ten serial na: 6

  dremmerforever To ogólny problem Med. Większość postaci jest przerysowana wręcz karykaturalnie, są impulsywni, egoistyczni, nie do zniesienia. Nawet te postacie które były logiczne (dr Choi, Maggie) są po prostu wkurzające. Nie wiem jaki mają w tym cel scenarzyści, ale od jakiegoś czasu nie oglądam tego serialu z przyjemności, tylko po prostu w dodatku do Fire i PD.

 • dremmerforever Oglądam ten serial raczej dla zabicia czasu (zaczęłam chyba na 4 sezonie) i nie jestem do tego serialu jakoś bardzo przywiazana, większość postaci jest dla mnie spoko, ale ta baba tak mi działa na nerwy, że nie raz mam ochotę czymś rzucić w telewizor

 • nan_s ocenił(a) ten serial na: 7

  vicki6 Tak zgadzam się. To główna bohaterka - ale działa na nerwy tak strasznie, że z trudem oglądam sceny z jej udziałem. Jej związki z Willem i Crocettem są żenujące - a do tego jeszcze teraz po prostu łamie prawo. (tj. wiadomo łamie prawo dla matki - ale przecież jest lekarzem, złożyła przysięgę Hipokratesa itp.) - powinni ją wyrzucić ze szpitala i powinna trafić do aresztu.

  Ja oglądam ten serial chyba tylko dla psychiatry dr Charlesa i dyrektorki pani Goodwin:) Kiedyś lubiłam dr Rhodesa - ale odszedł. I kiedyś lubiłam Meggie - ale teraz dostała coś do głowy z szukaniem biologicznej córki!

  Nie trawię też April.:)