filmweb.pl
Zaloguj się
filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Filmy w TV
Nagrody
Newsy
Recenzje
Publicystyka
Filmweb poleca
Programy Filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Seriale w TV
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Listy
Nowość
Mój Filmweb
Aktywność (oceny znajomych)
rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
VOD
Zobacz wszystkie VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Kino
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
Chicago Med
Opinie
Chicago Med
2015 -
Strona serialu
Nowość
Listy
(2)
pełna obsada
(1514)
odcinki
(220)
Oceny krytyków
(0)
Oglądaj online
Ciekawostki
(4)
Nagrody
(1)
Forum
zdjęcia
(1706)
plakaty
(31)
najlepsze odcinki
najlepsze sezony
Opisy
(1)
powiązane
(3)
Newsy
(13)
Chicago Med
/serial/Chicago+Med-2015-740908
2015
Artur Venom
8
Bardzo dobry serial
czytaj dalej
nan_s
7
Wciąga. Niby nic nowego, ale przyjemnie popatrzeć na ludzi, którzy ratują życia. Psychiatra - jest najlepszy!
czytaj dalej
Paweł Jan
4
Najlepszym lekarzem w szpitalu psychiatra. Psychiatra znajdujący guzy mózgu i organy do przeszczepu. Mądre toto nie jest.
czytaj dalej
Tralfamadorczyk
1
100% osobiste. Za moje codzienne męki. Jak ze wszystkimi tego typu produkcjami: najpierw coś tam coś tam, a 2-3 sezony dalej już tylko UFO brakuje
czytaj dalej
justykob
7
Pierwszy,drugi,trzeci sezon oglądało się świetnie ale im dalej, tym gorzej. Wciąż odchodzą aktorzy, znikają najlepsze wątki. 6,7,8 sezon to dużo gorsze serie.
czytaj dalej
rauf1
8
Skoro Grey's na 7* to tu musi być 8*,mniej dramy a więcej krojenia i szybkiej akcji.Mimo że czasem zasłaniam oczy to kolejne przypadki stale ciekawią.
czytaj dalej
Przemek Owczarski
3
Za dużo murzyństwa, poprawności politycznej i propagandy
czytaj dalej
eM eR
3
tak drętwa obsada aktorska, że aż boli od patrzenia
czytaj dalej
Martyna Józefiak
4
O nie, pacjent nie chce operacji? WEZWIJMY PSYCHIATRĘ! A Rudy to mnie irytuje od samego początku.
czytaj dalej
Ania Krzysztofik
5
Tandetne.
czytaj dalej
Emi Rosh
1
Niegrzeszący subtelnością piękny przykład tępej propagandy dla średnio rozgarniętych. Co razi najbardziej? Wszyscy kolorowi- good guys. Biali, a zwłaszcza wierzący - bad guys. Niezależne (od rozumu) samowystarczalne, rozhisteryzowane bohaterki stylizowane na moralne Wonderwoman. Apoteoza konfidencji i normalizacja ingerencji w życie i decyzje pacjenta- na każdym kroku. Robienie upośledzonych jaskiniowców z pacjentów niezaszczepionych i wyzywanie ich przez lekarzyków od de*ili. No i niegrzecznie byłoby też nie wspomnieć o nachalnej agendzie antyreligijnej i prohomo. Żałosne. Całość czasem ratuje jedynie rudy i psychiatra... Ale generalnie szkoda zdrowia.
czytaj dalej
Bob Bob
3
Kolekna telenowela. Dynastia albo to. Ludzie to lubią ale przyznanie 8 gwiazdek jak dla wybitnego serialu. Żenada.
czytaj dalej
ERAGON WOJNA
7
Fajnie nagrany. Podobne do ostrego dyżuru. Niektóre odcinki nudne ale wiele odcinków ciekawych i zagadkowych. Takie życiowe. Problemy, zmiany, pieniądze. Dobry.
czytaj dalej
Tomasz Bularz
7
chyba najsłabsza produkcja z uniwersum ale i tak lubię oglądać ich losy
czytaj dalej
Dalamar Mroczny
4
Ma swoje dobre momenty. Postać doktora Charlesa jest spoko. Ale niektóre rzeszy sa tak odrealnione że aż rażą.
czytaj dalej
dimlondien_2
6
Bajeczka, ale mnie wciągnęło
czytaj dalej
Sylwia mikulec
3
Sporo wątków zgapionych od Grey's Anatomy.
czytaj dalej
Monika Rymuza
8
Tylko mocno coś słychać że to fantom przy reanimacji
czytaj dalej
Łuk Sob
7
Do Ostrego Dyżur brakuje sporo. Ale da się wciągnąć.
czytaj dalej
Pretender1980
6
sezon 11, odcinek 1
czytaj dalej
Karol Horszczaruk
8
Polecam
czytaj dalej
Olek Anikowski
8
Bardzo dobry, ale po 5. sezonie większość bohaterów się zmienia, więc przestałem oglądać.
czytaj dalej
Kasia Chawrylak
6
Za 6 sezonów
czytaj dalej
myrkury
6
Głupio tak określić obraz, ale serial jest po prostu sympatyczny. Cały ten chicagowski crossover robi robotę. Dr Charles zasłużył na własne show.
czytaj dalej
Karolina S
6
Na początku jest naprawdę ok, ale jak kończy się pewien wątek na oddziale psychiatrii, to serial dużo traci
czytaj dalej
1
2
3
Popularne na VOD
Za wszelką cenę
Opinie
Ród smoka
Opinie
Wdowia zatoka
Opinie
Zobacz popularne na VOD