SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Chicago Med

2015
43 min.
7,6 3 281
ocen
7,6 10 1 3281
1 700
chce zobaczyć
Pełna emocji opowieści o dzielnych lekarzach, pielęgniarkach i personelu nowoczesnego centrum urazowego, którzy każdego dnia zmagają się z nowymi przeciwnościami. Więcej Mniej
Chicago Med zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Dr Will Halstead (Nick Gehlfuss) rozpoczyna pracę na ostrym dyżurze w szpitalu w Chicago, którym nadzoruje pediatra dr Natalie Manning (Torrey DeVitto), będąca jego długoletnim obiektem westchnięć. Tymczasem dr Connor Rhodes (Colin Donnell) przenosi się na oddział kardiochirurgii, a psychiatra dr. Daniel Charles (Oliver Platt) uczy swojąDr Will Halstead (Nick Gehlfuss) rozpoczyna pracę na ostrym dyżurze w szpitalu w Chicago, którym nadzoruje pediatra dr Natalie Manning (Torrey DeVitto), będąca jego długoletnim obiektem westchnięć. Tymczasem dr Connor Rhodes (Colin Donnell) przenosi się na oddział kardiochirurgii, a psychiatra dr. Daniel Charles (Oliver Platt) uczy swoją stażystkę, Sarah Reese (Rachel DiPillo) tajemnic ludzkiego umysłu. Lekarze codziennie walczą o życie swoich pacjentów, starając się oddzielić problemy rodzinne od zawodowych.

na podstawie
Gabrielle Fulton Ponder (materiały do scenariusza, historia)
studio
NBC Universal Television / Universal Television / Wolf Films
tytuł oryg.
Chicago Med
inne tytuły
Jedną z głównych ról miała zagrać Laurie Holden, lecz zrezygnowała.
Zdjęcia do serialu były kręcone w Chicago (Illinois, USA).
Tytuły wszystkich odcinków w pierwszym sezonie składały się z jednego słowa, w drugim sezonie z dwóch słów, w trzecim z trzech słów, w czwartym z czterech słów, w piątym z pięciu słów.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych