serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Chicago Med

2015
43m
7,6 3 476
ocen
7,6 10 1 3476
Pełna emocji opowieści o dzielnych lekarzach, pielęgniarkach i personelu nowoczesnego centrum urazowego, którzy każdego dnia zmagają się z nowymi przeciwnościami. więcej mniej
Chicago Med zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Dr Will Halstead (Nick Gehlfuss) rozpoczyna pracę na ostrym dyżurze w szpitalu w Chicago, którym nadzoruje pediatra dr Natalie Manning (Torrey DeVitto), będąca jego długoletnim obiektem westchnięć. Tymczasem dr Connor Rhodes (Colin Donnell) przenosi się na oddział kardiochirurgii, a psychiatra dr. Daniel Charles (Oliver Platt) uczy swojąDr Will Halstead (Nick Gehlfuss) rozpoczyna pracę na ostrym dyżurze w szpitalu w Chicago, którym nadzoruje pediatra dr Natalie Manning (Torrey DeVitto), będąca jego długoletnim obiektem westchnięć. Tymczasem dr Connor Rhodes (Colin Donnell) przenosi się na oddział kardiochirurgii, a psychiatra dr. Daniel Charles (Oliver Platt) uczy swoją stażystkę, Sarah Reese (Rachel DiPillo) tajemnic ludzkiego umysłu. Lekarze codziennie walczą o życie swoich pacjentów, starając się oddzielić problemy rodzinne od zawodowych.

na podstawie
Gabrielle Fulton Ponder (materiały do scenariusza, historia)
studio
NBC Universal Television / Universal Television / Wolf Films
tytuł oryg.
Chicago Med
inne tytuły
Jedną z głównych ról miała zagrać Laurie Holden, lecz zrezygnowała.
Zdjęcia do serialu były kręcone w Chicago (Illinois, USA).
Tytuły wszystkich odcinków w pierwszym sezonie składały się z jednego słowa, w drugim sezonie z dwóch słów, w trzecim z trzech słów, w czwartym z czterech słów, w piątym z pięciu słów.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Hej ma ktoś informację gdzie online mogę znaleźć sezon 6,7 i 8 z napisami ?

Czy tylko moim zdaniem jest ona żałosną hipokrytką?

Z sezonu na sezon coraz bardziej nie mogę patrzeć na April, robią z niej strasznie denerwującą postać, która chyba już nie potrafi wypowiedzieć niczego, co by nie było czepianiem się, głównie do Ethana.

Kto was najbardziej irytuje?
U mnie na kolejnym miejscu cudowna para Natalie i Will, zarówno razem i oddzielnie....

więcej

W kazdym odcinku, szczegolnie ostatnio, musi być jakaś drama związana z ciazą i oczywiscie różne zdania lekarzy np kogo ratowac. Już chyba nie mają pomysłów bo ten wątek jeat juz ktorys raz w tym serialu, zauwazyliscie?

Jak usłyszałam o tym, że mają robić trzeci serial z serii "Chicago" to byłam wniebowzięta! Uwielbiam Fire i PD, a Med będzie idealnym dopełnieniem pokazania podstawowej pracy na rzecz zwykłych ludzi.
Czekam z niecierpliwością!