PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800447}
7,2 49 883
oceny
7,2 10 1 49883
6,4 11
ocen krytyków
Chilling Adventures of Sabrina
powrót do forum serialu Chilling Adventures of Sabrina

Bardzo satanistyczne

ocenił(a) serial na 6

Zdziwiony jestem ilością satanizmu w tej bajce. (Jestem ateista jbc) Troche to dziwne bo raczej takich rzeczy nie kieruje sie do mlodziezy. Historyjka spoko ale nie trzyam sie kupy. Szatan vs nastolatka to juz jest grubymi nicmi szyte. Wiekszosc problemow jest blacho rozwiazywana i niepowazna no ale taki urok tego filmu. Czasem zachacza o komedie czasem o horror jest to dosc niespotykane polaczenie zwlaszcza ze nie jest to komedia, parodia. Nie jest zle nawet troche wciaga ale na zasadzie guilty pleasure. Film zrealizowany dobre, odglosy, muzyke chaakteryzacja, zdjecia. Gra aktorska glownej bohaterki troche mnei wkurza. Serial nie ma na pewno nic wspolnego z sitcomem wiec nie ma co porownywac. Polski dubbing jest bardzo nieznosny i dziecinny. Ogladajac to w wersji oryginalnej lub niemieckeij oglada sei zupelnie inny film. Tutaj tak jak w wiekszosci dubbingowanych filmow przez polakow glosy sa przesadzone i nienaturalne. Spoko serial do puszczenia zeby sie troche odmózdzyc ale zadne arcydzielo kinematografii.

PrinceRoen

prawda, też byłam zaskoczona, ale w końcu miało być spooky

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones