PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800447}
7,2 49 883
oceny
7,2 10 1 49883
6,4 11
ocen krytyków
Chilling Adventures of Sabrina
powrót do forum serialu Chilling Adventures of Sabrina

Po obejrzeniu 3 sezonów stwierdzam, że to dobry serial jak się jest 16 latką lub 13 letnim chłopcem. Ten żałosny pożal się boże "okultyzm", świat pełen idiotów i idiotek, szczególnie w postaci samej Sabriny, decyzje bohaterów, ckliwe i kretyńskie chwile, które mają nas widzów chyba złapać za serce albo przekonać nas do kibicowania bohaterom wychodzą jak najgorsza sztampa, jak ktoś w tym serialu ginie to na pewno zostanie wskrzeszony bo nastolatki by się posikały gdyby któryś z koleżków z gołą klatą stracił swój czan antenowy. Mam radę, jeżeli nie oglądałeś jeszcze tej kupy to tego nie rób, bo pod otoczką dobrze zapowiadającej się opowieści jest jej rdzeń, czyli to co ludzie sprzątają po psach. Jeżeli szukasz drogi widzu czegoś na kształt Riverdale, czyli romansidła dla mało rozgarniętych osób to polecam.

Niekryt

Wiesz, jednak obejrzałeś 3 sezony ;) Więc muszę zadać to pytanie: Czy lubisz pływać w...
A tak na serio - guilty pleasure. Nie samymi pięciopoziomowymi dramatami żyje człowiek.

kakaowe oko

No to jest właśnie to :D Po 1 sezonie myślałem, że to jednorazowa debilna decyzja Sabriny, okultyzm był dziecinny ale nie szkodził, obejrzałem, no dobra nie byłem zachwycony, zobacze 2. Po 2 odcinkach S02 wiedziałem, że oglądne tylko dlatego żeby się przekonać, że to mocne 2/10 i przestałem. Jakieś pół roku po premierze zobaczyłem to na mojej liście i akurat miałem coś nudnego do napisania to odpaliłem na 2 monitorze. "Oh boy was i wrong". Skończyłem oglądać i się zarzekałem, że sezon 3 mnie nie zachęca ALE nabrałem się na jakąś recenzję z spidersweb albo coś innego. No już nigdy więcej nie uwierzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones