PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800447}
7,2 49 883
oceny
7,2 10 1 49883
6,4 11
ocen krytyków
Chilling Adventures of Sabrina
powrót do forum serialu Chilling Adventures of Sabrina

Jak na pierwszy sezon...

ocenił(a) serial na 10

Wyszło naprawdę dobrze!

Ale... Pamiętajcie: "Sabrina The Teenage Witch" a "Chilling Adventures of Sabrina" to nie żadne re-make'owane cudawianki z tego samego universum. Oj, nie, nie. Dlatego nie porównujcie obu tych seriali ze sobą - bo to kompletnie co innego.

(To tak jakby Bewitched zestawiać z Charmed - Czyli bez sensu XD).

Netflixowa produkcja bazuje na dość krwawym komiksie - który kiedyś czytywałam. Więc warto mieć na uwadze fakt, że ich mroczna Sabrina, świetnie wpasowuje się w pierwowzór rysunkowy.

Mamy i klimat 60's i dość mocne momenty i kontrowersję związaną z chrztem oraz parę drobnych zmian = które wpłyną mocno na rozwój akcji w drugim sezonie.

Inaczej powinno się wszystko toczyć z Harvey'em, inaczej z wątkiem rodziców... Można by tutaj wiele rzeczy wymienić w ramach listy. Natomiast mam swoje typy odnośnie potencjalnych zdarzeń, jakie będą mieć miejsce w drugim sezonie - ale konkretów nie podam. Na pewno (jeżeli dobrze typuję), zrobi się o wieeeeele mroczniej :)

Reasumując: Pożyjemy, zobaczymy - będzie lepiej!

ocenił(a) serial na 7
kiruko

A jak w komiksie toczy się wątek Harveya i rodziców? Jestem bardzo ciekaw ile to ma wspólnego z komiksem. Chętnie przeczytałbym też tę wspomnianą listę ;)

kiruko

A gdzie można znaleźć te komiksy? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones