PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800447}
7,2 49 871
ocen
7,2 10 1 49871
6,4 11
ocen krytyków
Chilling Adventures of Sabrina
powrót do forum serialu Chilling Adventures of Sabrina

Monster High w 4K

ocenił(a) serial na 4

Serial Sabrina tak jak szatan w tej produkcji. Najpierw zachwyca, potem mdli. ;) Na początku byłam zachwycona odmiennością i bardziej mroczną interpretacją. Aktorka grająca Sabrinę, urocza feministka i niegłupia. Jednak gdzieś po 2 odcinku od razu wyłapałam ten patos wylewający się litrami, typowy dla większości amerykańskich produkcji. Do obrzygania polityczna poprawność. Jak zwykle homoseksualista, a najlepiej czarnoskóry . Uciśnione kobiety, które potrzebują duchowej mentorki ( tutaj Sabrina). Satanistyczna propaganda bijąca po oczach. Niby Sabrina chce się oprzeć złu, żeby w finałowym odcinku złożyć jednak podpis. Serial nie ma nic wspólnego z magią, jest to raczej hołd dla szatana i satanistycznych praktyk. Nie ma tego uroku i podniecenia podczas rzucania zaklęć , jakie towarzyszyły mi podczas Sabriny z lat 90. Co więcej. Brak mi sarkastyczych i niezwykle zabawnych i trafnych powiedzonek Salema. Hilda i Zelda. Okropnie nijakie, bez wyrazu postacie, które zostały napisane na kolanie. Monster High . Nowa generacja.

ocenił(a) serial na 7
jula_filmweb

Idealne opisanie tego przygłupiego serialu. W punkt.

ocenił(a) serial na 2
idontwikeit

W sam punkt! Ale niestety jest popyt to i robią takie "serialiki".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones