PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800447}
7,2 49 863
oceny
7,2 10 1 49863
6,4 11
ocen krytyków
Chilling Adventures of Sabrina
powrót do forum serialu Chilling Adventures of Sabrina

Nick vs. Harvey

ocenił(a) serial na 9

Czy tylko ja shippuję Sabrinę z Harveyem?

ocenił(a) serial na 7
zwajka

Chyba tak ;p Moim zdaniem Nicholas jest tysiąc razy lepszy od farmera, Sabrina i Harvey są strasznie nudni.

ocenił(a) serial na 5
zwajka

Nick jest najlepszy. Między nim a Sabriną jest ogromna chemia, widoczna przede wszystkim w pierwszych odcinkach drugiego sezonu. A Harvey- cóż można odnieść wrażenie,że jest jakiś opóźniony.

użytkownik usunięty
ziaba933

Fakt, ma coś takiego w spojrzeniu, że wydaje się niezbyt bystry

ocenił(a) serial na 8
zwajka

W pierwszym sezonie byłam za Harvey'm. Naprawdę lubiłam tego szczerego i prostolinijnego gościa. Nick mnie denerwował, wydawał się taki obślizgły typ, fałszywy, dwulicowy. Jednak w 2 sezonie zakochałam się w tym złym chłopcu. Nick tak mnie oczarował, że ilekroć widziałam Harvey'ego na ekranie byłam nieźle wkurzona. Między S i N jest mega chemia.

ocenił(a) serial na 6
zwajka

Tak, związek Sabriny z Harvey'm, to był chyba najbardziej nudny związek jaki kiedykolwiek widziałam. Ich wspólne sceny były nie do zniesienia. Zastanawiałam się jakim cudem, ktokolwiek, mogłby chcieć z własnej nieprzymuszonej woli oglądać coś tak nudnego, ale jednak. Ludzie wciąż mnie zadziwiają :D

zwajka

w S1 trzymałam kciuki za Harveya i Sabrinę, ale po S2 na pytanie Harvey vs Nicholas bez dwóch zdań mówię Nicholas. Sabrina i Nick mają wprost niesamowitą chemię. Harvey blednie w porównaniu z nim. plus, myślę że uczucia Nicka są bardziej szczere. kocha Sabrinę w pełni akceptując jej mieszane pochodzenie tak kontrowersyjne dla "czystej" krwi czarownic i czarnoksiężników. z kolei Harvey ewidentnie nie ufa już Sabrinie i obawia się jej magicznego pochodzenia. co jest w sumie w pełni zrozumiałe i jest winą Sabriny no ale jednak wpłynęło jakoś na jego uczucia.

[ SPOILERY z SEZONU 2!!!] myślę, że sami twórcy serialu uważają, że Nick i Sabrina mają większy potencjał patrząc na sposób w jaki zakończył się drugi sezon. Spellman nie schodziłaby do Piekła dla byle kogo. związek Harveya i Roz jest bardzo kontrowersyjny i mnóstwo osób nienawidzi tej pary, ja jednak należę do tych nielicznych którzy lubią ich razem. cieszyłabym się gdyby ostatecznie pozostali tak jak są obecnie: Nick i Sabrina, Roz i Harvey. oby tylko nie rozpisali tak fabuły, że na nowo utworzy się miłosny trójkąt Harvey - Sabrina - Nicholas [SPOILERY z SEZONU 2!!!]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones