PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800447}
7,2 49 871
ocen
7,2 10 1 49871
6,4 11
ocen krytyków
Chilling Adventures of Sabrina
powrót do forum serialu Chilling Adventures of Sabrina

Patrząc na ocenę tego serialu przez Polskich kinomaniaków i krytyków to nie wiem czy się śmiać czy płakać nad gustem jaki posiadają. Chociaż jak się dokładnie przyjrzymy Netflix i Filmweb to widzimy ten sam skrajny propagandowy lewacki przekaz, co jest poprawnie politycznie to jest okej i ocena w góre. Logicznie serial to porażka, dialogi porażka, zrobione sceny są nie strasznie a obrzydliwie z demonami. Serial to kwintesencja ideologi LGBT i feminizmu czyli biednych kobiet, których nich nie chce i nie posiadają dzieci, a mówią o aborcji skoro nie mają dzieci = brak logiki. Netflix jest znany ze słabych propagandowych seriali, gdzie pociesza biednych homoseksualitów, grubaski czy wmawia że sex to najważniejsza rzecz dla dzieci od 15 roku życia. Pamiętam , że z Achillesa Netflix zrobił czarnego Wojownika (myślałem że to jakiś żart) i historyczne bzdury o Polsce próbował wpajać ludziom co oglądają tam chłam. Jedyne co się zgadza w tym serialu to że Propaganda LGBT i Feminizm pochodzą od diabła. Stara Sabrina lepsza i bez tej propagandowej papki dla chorych ludzi żeby się poczuli lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones