PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800447}
7,2 49 883
oceny
7,2 10 1 49883
6,4 11
ocen krytyków
Chilling Adventures of Sabrina
powrót do forum serialu Chilling Adventures of Sabrina

Sabrina ma 16 lat

ocenił(a) serial na 3

a ubiera się i maluje jak jakaś 30stka minimum. Dodatkowo jaka 16stka ma tak "poważną" więź z nudnym chłopakiem? Sabrina jest taka młoda, a zachowuje się jak kobieta dojrzała. Nie ma w niej żadnej radości, podekscytowania z nowej sytuacji życiowej, jest tylko powaga i płacz za swoimi poważnymi do bólu przyjaciółmi. Nie wiem czy to wina aktorki, czy po prostu ta postać taka miała być w założeniu twórców, ale oprócz wszechobecnego feminizmu, to była dla mnie druga najgorsza rzecz, psująca całkowicie ten serial. Wszystko było sztuczne. Wygląd i zachowanie Sabriny głównie.

ocenił(a) serial na 10
shederriere

jakoś za specjalnie mnie to nie dziwi. Moim zdaniem ubiera się normalnie, a na obecne standardy nawet trendy. Dziewczynki w liceum chodzą w marynarkach i mokasynach w tym momencie. A relacja z chłopakiem? Też wydaje się być zupełnie normalna przecież nie planowali razem dzieci i ślubu, po prostu byli zakochani. Ale może to kwestia nie czepiania się na siłę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones