PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800447}
8 420
chce zobaczyć
6,4 11
ocen krytyków
Chilling Adventures of Sabrina
powrót do forum serialu Chilling Adventures of Sabrina

Szacun

ocenił(a) serial na 5

Szacun za to, że nie zepsuli drugiego sezonu, tak jak ,,Riverdale"

ocenił(a) serial na 7
aklometsej

Dla mnie drugi sezon jest znacznie lepszy niż pierwszy. Bardziej przemyślany, bez nigdzie nieprowadzących odcinków.

ocenił(a) serial na 10
aklometsej

Po pierwszych odcinkach myślałem że będzie gorzej, lekko nudnawo, ale od ślubu Zeldy z Blackwoodem robi się świetnie.

ocenił(a) serial na 7
aklometsej

Przecież w drugim sezonie oni z tego zrobili żenujący, politycznie poprawny teen story z elementami lgbt. Najgorzej.

ocenił(a) serial na 7
aklometsej

Pierwsza połowa sezonu była średnia, ale od odcinka 5 akcja się rozkręca i jest naprawdę ciekawie. Plus >>>UWAGA SPOJLER<<<<



Nabrina w tym sezonie to coś zaskakująco dobrego, wychodzi na to, że kolejne odcinki skupią się na wizycie w piekle w gościnie u królowej Lilith.

aklometsej

Oglądam drugi sezon, doszlam do 3 odcinka i na razie jest nudno jak flaki z olejem.

ocenił(a) serial na 8
aklometsej

No troszkę zepsuli... moim zdaniem pierwszy sezon w porównaniu z tym, wypadł o niebo lepiej.
W drugim nawrzucali masę bezsensownych plot twistów, przedobrzyli z mrokiem i czary mary, dużo rzeczy zostało nie do wyjaśnienia i wyszła taka rozlazła papka. A temat przewodni byle dopiąć do końca, olać resztę.
Zawiodłam się

ocenił(a) serial na 6
aklometsej

Niestety popsuli, :(

ocenił(a) serial na 7
aklometsej

Według mnie 2 sezon momentami czerpał z rozwiązań typu 'deus ex machina' xD Niby trzymał w napięciu, ale sam ostatni odcinek <SPOILER!!!> był tak śmieszny, że nie wierzyłem w to co oglądam. Mroczy Pan, który przez 2 sezony kreowany był na podłą, okrutną, podstępną bestię okazuje się być lalusiem paradującym z gołym tyłkiem po mieście :D (jasne, rozumiem konwencję jego 'niebiańskiej' postaci) W dodatku kompletnie nie podejrzewa podstępu Sabriny, a momentami zachowuje się jak typowy badass z hollywoodu, gdzie jest tak pewny swojego zwycięstwa, że nie dostrzega tego co dzieje się dookoła. Blackwood przy nim wypada zdecydowanie lepiej jako czarny charakter. W każdym razie dostaliśmy już lekką zapowiedź sezonu nr 3 i jestem ciekaw, w którą stronę to pójdzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones