PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800447}
7,2 49 890
ocen
7,2 10 1 49890
6,4 11
ocen krytyków
Chilling Adventures of Sabrina
powrót do forum serialu Chilling Adventures of Sabrina

Telefon Harveya

ocenił(a) serial na 7

Skoro akcja dzieje się w latach 60tych to skąd Harvey w 8 odcinku ma nowoczesnego smartfona?

Matiz96

W 4 odcinku też widać Harvey'a ze smartfonem, a wcześniej Ambrose używał laptopa. Gdzie jest informacja, że to na pewno lata 60-te?

ocenił(a) serial na 8
Matiz96

Myślałam, że to jakieś lata 80, a nie 60.
Ale też się zastanawiałam skąd on nagle ma taki telefon, no i faktycznie laptop też był...

Matiz96

Ja myślałem, że to czasy współczesne (tylko to zacofana mieścina). Możliwy crossover z Riverdale byłby dziwny gdyby było inaczej.

ocenił(a) serial na 6
Matiz96

Przerwałam odcinek i weszłam na forum właśnie po to... Byłam przekonana że to lata 80, stare telefony, vintage stylówki, a tu nagle je-smartfon. Negatywne zaskoczenie, bo dobrze budowali tamten klimat i mogliby się trzymać tamtych czasów

vampire_grin

Taktelefon też zauważyłam, a jescze w 2 sezonie jak schodzili do kopalni, to rozmawiali o filmie zejscie który jest z 2005 roku, próbowałam znaleźć wcześniejsze, ale nie było, te 4 wtopy trochę zniesmaczyły oglądanie:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones