PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800447}
7,2 49 883
oceny
7,2 10 1 49883
6,4 11
ocen krytyków
Chilling Adventures of Sabrina
powrót do forum serialu Chilling Adventures of Sabrina

Wiele się tu naczytałem na temat "poprawności politycznej", która całkowicie skreśla ten serial. Cóż. Oglądając serial ze stajni Netflix - każdy chyba zdaje sobie sprawę, jakie treści zostają "bonusowo" podpięte do treści serialu. Nie wiedzę sensu tego roztrząsać. Jeśli ktoś ma z tym problem, to nie ogląda, nie marnuje czasu, nie katuje samego siebie.

Ja chcę napisać tylko kilka słów o samym serialu. Pierwsze dwa sezony są całkiem dobre. Stanowią zamkniętą całość, która dopina się wraz z ostatnim odcinkiem drugiego sezonu. Warto w tym momencie zakończyć oglądanie. Twórcy nie powstrzymali się od pokusy by dodać ciąg dalszy. Niestety. Kolejny sezon jest odcinaniem kuponów, a ostatni to już tylko próba wyssania z konającego ostatnich soków.

Jeśli ktoś wchodzi na forum by sprawdzić czy warto oglądać - to ja sugeruję - tak. Warto. I koniecznie warto również zakończyć to oglądanie na drugim sezonie. Nie dajcie się ponieść pokusie by oglądać dalej. Tylko popsujecie sobie wrażenie jeśli spodobały wam się pierwsze dwa sezony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones